Sport
-
Odsłony: 5293
Aktualności sportowe
Zapraszamy na ELIMINACJE STREFOWE Turnieju PIŁKI Halowej do lat 13-tu.
XIV DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA LZS I MIESZKAŃCÓW WSI
P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
Regulamin Turnieju Piłki Halowej do lat 13 - tu
ELIMINACJE STREFOWE
Czarny Bor 22 luty 2014r.
ORGANIZATORZY:
Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej”, Urząd Gminy w Czarnym Borze, Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
CELE: 1. Wyłonienie najlepszej drużyny w strefie.
2. Upowszechnienie czynnego wypoczynku dzieci wśród mieszkańców wsi i miasteczek
3. Klasyfikacja powiatów i gmin do ogólnej punktacji Igrzysk
4. Promocja piłki halowej
TERMIN: 22 luty 2014r. (sobota) o godz. 10 00
MIEJSCE - hala sportowa Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze, ul. Sportowa 44
58-379 Czarny Bór.
ZGŁOSZENIA: nadsyłać do 20 lutego 2013r.Gminny Zespół Szkolno Przedszkolnyw Czarnym Borze
Tel (fax) 074 8450579, tel. Kom. 603197716
NAGRODY: za zajęcie I i II i III miejsca - statuetki, dyplomy - dla wszystkich drużyn
PRAWO UDZIAŁU I SYSTEM ROZGRYWEK:
W eliminacjach strefowych zagrają zwycięzcy I i II miejsca z powiatu Świdnica, Dzierżoniowa i Wałbrzycha
Drużyna składa się z 10 zawodników; drużyny grają w 5 osobowych (4 + bramkarz); zmiany w grze- system hokejowy; Czas trwania oraz systemgier uzależniony od ilości drużyn;dozwolona wymiana 4 zawodników (w tym bramkarza); zawodnicy urodzeni w 2001 roku i młodsi.Obowiązują jednolite stroje sportowe i miękkie obuwie o jasnej podeszwie (tenisówki, trampki).Turnieje będą rozgrywane piłkami halowymi. Do finału ogólnopolskiego zakwalifikuje się drużyna, które zdobędzie I miejsce.
FINANSOWANIE:
Dolnośląskie Zrzeszenie LZS zabezpiecza częściowe koszty organizacyjne i nagród honorowych ? w ramach dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego.
Koszty uczestnictwa i dojazdu pokrywają jednostki delegujące swoich reprezentantów.
UCZESTNICTWO - w turnieju biorą udział 10-o osobowe drużyny. Drużyny muszą startować w jednolitych strojach
strojach. Czas trwania oraz system rozgrywek, organizatorzy określają po otrzymaniu zgłoszeń.
Postanowienia końcowe:
1. Uczestnicy powinni posiadać dokument potwierdzający datę urodzenia i zamieszkania (legitymacja szkolna, paszport) oraz aktualne badania lekarskie.
2. Członkowie LZS są ubezpieczeni NW a organizatorzy od OC i NW zbiorowym ubezpieczeniem Rady Głównej Zrzeszenia LZS
3. W sprawach szczególnych decyduje Sędzia Główny turnieju w porozumieniu z organizatorem
4. Interpretacja regulaminu należy do organizatorów
5. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną
Organizatorzy
- // -
W dniu 21 stycznia 2014r. w Czarnym Borze odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach; II - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze; III – Gimnazjum nr 2 w Boguszowie Gorcach
Do etapu powiatowego, który odbędzie się w 21 stycznia w Jedlinie zakwalifikowały się drużyny: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach oraz Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze;
- // -
W dniu 16 stycznia 2014r.w Boguszowie - Gorcach odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej chłopców.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach; II - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze; III – Gimnazjum nr 2 w Boguszowie Gorcach
Do etapu powiatowego, który odbędzie się w 29 stycznia w Jedlinie zakwalifikowały się drużyny: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach oraz Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze;
- // -
W dniu 14 stycznia 2014r. w Czarnym Borze odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach; II - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze; III – Gimnazjum nr 2 w Boguszowie Gorcach
Do etapu powiatowego, który odbędzie się w 21 stycznia w Jedlinie zakwalifikowały się drużyny: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach oraz Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze;
- // -
W dniu 18 grudnia 2013r. w Gimnazjum Publicznym w Boguszowie Gorcach odbył się Turniej Matematyczno Sportowy o Puchar Dyrektora Gimnazjum.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, Publiczne Gimnazjum w Boguszowie Gorcach na 1; III – Gimnazjum nr 2 w Boguszowie Gorcach
- // -
W dniu 06 grudnia 2013r. w Czarnym Borze odbył się X JUBILEUSZOWY Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej do lat 13 – tusponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I- Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze; II - Gimnazjum Publiczne w Mieroszowie ; III – LESK Czarny Bór
Najlepszy bramkarz - Patryk Kitliński
Najlepszy strzelec - Daniel Kołodziej
- // -
W dniu 03 grudnia 2013r. w Czarnym Borze odbył XIV Powiatowego Mikołajkowego Turnieju Piłki Halowej do lat 15 – tu sponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
Organizator - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolnym w Czarnym Borze, ULKS „LESK” Czarny Bór.
Kategoria - chłopcy
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Czarny Bór; II - Mieroszów; III – LESK Czarny Bór,
IV - Stare Bogaczowice
Najlepszy bramkarz - Damian Zbereda
Najlepszy strzelec - Patryk Pielech
Kategoria - dziewczęta
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze;
II - LESK Czarny Bór; III – Gimnazjum Publiczne w Mieroszowie
Najlepszy bramkarz - Klaudia Czuba
Najlepszy strzelec - Nikola Koziarczyk
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń na Życie SA we Wrocławiu, Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, Powiatowemu Zrzeszeniu „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemia Wałbrzyska” w Wałbrzychu, Gminnemu Zespołowi Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 22 listopada 2013r. na obiektach sportowych w Żmigrodzie (powiat Trzebnica) w ramach XIV DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI odbył się FINAŁ DOLNOŚLĄSKI Piłki Halowej do lat 15 - tu. Zawody rozegrano w dwóch grupach systemem: „każdy z każdym”.
P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
Kolejność miejsc: miejsce I –GRYFÓW ŚLĄSKI, II– KŁODZKO, III–LEGNICKIE POLE; IV – SZCZELIN; V -GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE; SKALNIK; -; VI- RASZÓEWKA; VII - ŻMIGRÓD, VIII- SULIKÓW
Szkołę reprezentowali: Patryk Pielech, Damian Zbereda, Patryk Kitliński, Mateusz Pach, Kołodziej
Daniel, Patryk Igras, Patryk Smolarz oraz Wojciech Piaskowski.
- // -
W dniu 17 listopada 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Strefowy Turniej Piłki Halowej do lat 15 - tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wałbrzychu, Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń na Zycie Spółka Akcyjna we Wrocławiu. Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy.
Organizator - Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – GZSP Czarny Bór; II - GLKS Marcinowice ; III – GLKS
Gmina Lutomia; IV– UK „LECHIA” Dzierżoniów; V – LKS „Orzeł” Piława Dolna,
ULKS „LESK” Czarny Bór.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Powiatowemu Zrzeszeniu LZS w
Wałbrzychu, Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA we Wrocławiu, Starostwu
Powiatowemu w Wałbrzychu, Uczniowski Ludowy Klub Sortowy „LESK” w Czarnym Borze
Organizatorzy dziękują za udział w zawodach:
- przedstawicielom Zarządu Dolnośląskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe we
Wrocławiu - Panu Ryszardowi Dudkowskiemu, Panu Leszkowi Noworólowi, Panu
Wiesławowi Jasińskiemu,
- Przewodniczącemu Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej
Panu Mieczysławowi Gwiazda
- opiekunom: Panu Edwardowi Kucharek, Panu Edwardowi Kasztelan, Panu Pawłowi
Jędrowskiemu, Wiesławowi Bieleckiemu oraz Ryszardowi Mydłowskiemu.
Do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 22.11.2013r. w Żmigrodzie zakwalifikowała się drużyna Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 22 i 26 października 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się X JUBILEUSZOWY POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ do lat 15 – tu sponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wałbrzychu, Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń na Zycie Spółka Akcyjna we Wrocławiu, Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
Organizator - Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – GZSP Czarny Bór; II - GP w Mieroszowie; III - Skalnik
Czarny Bór, IV - ZSP nr 2 w Wałbrzychu; V - ULKS LESK Czarny Bór
Najlepszy strzelec – Pielech Radosław
Najlepszy bramkarz – Kitliński Patryk
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
Ogłoszenie!
W dniu 17 listopada 2013r. (niedziela) na obiektach sportowych Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze, ul. Sportowa 44 w ramach XIV DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI odbędzie się Strefowy turniej piłki halowej do lat 15 – tu.
P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
- // -
W dniu 25 października 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Powiatowy V Jubileuszowy Turniej Piłki Halowej do lat 15 - tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu, Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń na Zycie Spółka Akcyjna we Wrocławiu, Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
Organizator – Powiatowe Zrzeszenie LZS „Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu,
Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, II– FC TEAM, III–JOKER JACZKÓW; IV – SKALNIK; V - LESK i FC FRUGO
Najlepszy bramkarz – Łukasz Tackowiak
Najlepszy strzelec – Pielech Patryk
Najlepszy zawodnik – Damian Ptaszek
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 18 października 2013r. na obiektach sportowych w Mieroszowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Organizator – Powiatowe Zrzeszenie LZS „Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu,
Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –GIMNAZJUM, II– MIEROSZÓW, III– LESK
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 11 października 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej – Gimnazjum. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Organizator – Powiatowe Zrzeszenie LZS „Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu,
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – FC BORÓWNO; II - FC FILIPY; III - FC CZARNY BÓR,
IV - LESK CZARNY BÓR
Najlepszy strzelec – Radosław Górczyk
Najlepszy bramkarz – Janik Wojciech
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 07 października 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej – Szkoła Podstawowa klasy IV - VI. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator– Powiatowe Zrzeszenie LZS „Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu,
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – FC FRUGO; II - FC CZARNY BÓR; III - CZARNY BÓR - Team IV - PIOTR I SPÓŁKA;
Najlepszy strzelec – Baraniec Michał
Najlepszy bramkarz – Kotas Wojciech
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 04 października 2013r. na stadionie sportowym w Czarnym Borze odbyły się Mistrzostwa strefy VIII w STREFOWYCH INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Organizatorami byli: Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Gminy Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Impreza była dofinansowana ze środków: Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wałbrzychu, Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń na Zycie Spółka Akcyjna we Wrocławiu, Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody: - za I – III miejsce - medale; za I –VI miejsce - nagrody rzeczowe, dyplomy
W zawodach uczestniczyło łącznie 200 uczestników, w tym 130 zawodniczek i zawodników.
Wyniki końcowe
DZIEWCZĘTA Rocznik 2004- 2003
- Niedziałkowska Roksana - Świdnica
- Bijak Wiktoria - Czarny Bór
- Kulig Klaudia – Czarny Bór
- Olejko Julia - Świdnica
4. Kozieł Karolina - Świdnica
4. Konkol Alicja - Czarny Bór
CHŁOPCY Rocznik 2004 – 2003
- Gieniec Wojciech - Czarny Bór
- Kazimierczak Kamil - Świdnica
- Przybylski Michał - Świdnica
- Babula Szymon - Czarny Bór
- Zarzycki Tomasz – Czarny Bór
DZIEWCZĘTA Rocznik 2002- 2001
- Połeć Martyna - Czarny Bór
- Matuszewska Monika - Czarny Bór
- Poręba Martyna – Czarny Bór
- Musiał Małgorzata - Świdnica
- Kos Żaneta - Świdnica
- Rolka Emilia - Czarny Bór
CHŁOPCY Rocznik 2002 – 2001
- Baraniec Jakub - Czarny Bór
- Cichoń Eryk - Czarny Bór
- Prask Paweł - Świdnica
- Wąsala Paweł - Czarny Bór
- Hajdrych Kamil - Świdnica
- Kaczmarczyk Dawid – Czarny Bór
DZIEWCZĘTA Rocznik 2000
- Dybiec Martyna - Czarny Bór
- Majerska Patrycja - Czarny Bór
- Cichoń Natalia – Czarny Bór
- Sołtys Paulina – Świdnica
- Matusiak Weronika - Świdnica
- Charzewska Adrianna – Czarny Bór
CHŁOPCY Rocznik 2000
- Janik Wojciech – Czarny Bór
- Olejko Aleksander – Świdnica
- Sobies Kacper - Czarny Bór
- Aleksiuk Maciej - Dzierżoniów
- Korzeniowski Marek – Dzierżoniów
- Żółkowski Dawid - Dzierżoniów
DZIEWCZĘTA Rocznik 1999 – 1998
- Wąsala Paulina - Czarny Bór
- Baraniec Karolina - Czarny Bór
- Stawiarska Oliwia – Czarny Bór
- Dębska Natalia - Świdnica
- Kusio Weronika – Świdnica
- Dynowska Wiktoria – Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1999 – 1998
- Rzepka Marcin – Dzierżoniów
- Januszewicz Dawid - Dzierżoniów
- Więcław Oskar - Dzierżoniów
- Tomkiewicz Bartosz – Dzierżoniów
- Ptak Janusz – Dzierżoniów
- Lewandowski Jakub - Dzierżoniów
DZIEWCZĘTA Rocznik 1997 - 1996
- Szakiel Paulina – Świdnica
- Szwarc Katarzyna – Świdnica
- Kinga Kałużny - Czarny Bór
- Król Paulina - Czarny Bór
- Filip Sara - Czarny Bór
- Zaguba Monika – Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1997 - 1996
1. Grześków Wojciech – Świdnica
2. Siostrzonek Mateusz – Świdnica
3. Rutkowski Damian – Kamienna Góra
4. Samulewski Mateusz – Kamienna Góra
5. Dulak Damian – Kamienna Góra
CHŁOPCY Rocznik 1993 i starsi
- Leśnicki Marek - Świdnica
- Mydłowski Ryszard – Świdnica
- Janik Wojciech – Czarny Bór
- Marczak Damian – Czarny Bór
- Filip Wojciech – Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji Strefowych Biegów Przełajowych
- // -
Zaproszenie
W dniu 04 października 2013r.(piątek) na stadionie sportowym w Czarnym Borze odbędą się Strefowe Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach XIV DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI.
Patronat honorowy : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
Impreza dofinansowana ze środków: Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu, Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Zycie Spółka Akcyjna we Wrocławiu, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wałbrzychu, Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
CEL: - popularyzacja i utrwalanie nawyku biegania wśród mieszkańców wsi i małych miast,
- wyłonienie najlepszych zawodników w strefie,
- klasyfikacja powiatów i gmin do punktacji ogólnej Igrzysk.
Regulamin
XIV DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA LZS I MIESZKAŃCÓW WSI
P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
Strefowe jesienne biegi przełajowe
Czarny Bor 04 października 2013r.
I. CEL: - popularyzacja i utrwalanie nawyku biegania wśród mieszkańców wsi i małych miast,
- wyłonienie najlepszych zawodników w strefie,
- klasyfikacja powiatów i gmin do punktacji ogólnej Igrzysk.
II. ORGANIZATORZY: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Wałbrzychu, Gminny Zespół Szkolno
Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
III. SPONSORZY: Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu, Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny
w Czarnym Borze, Urząd Gminy w Czarnym Borze,
IV, TERMIN I MIEJSCE: 04 października 2013 r. (piątek) godz. 10 00 Czarny Bór, gmina Czarny Bór, powiat Wałbrzych. Przyjazd uczestników do godz. 9 30.
V.PROGRAM ZAWODÓW: rocznikK M
- 2004 -2003 400 m 400 m
- 2002- 2001 600 m 800m
- 2000 800 m 1200m
- 1999 – 1998 1000m 1500m
- 1997 - 1996 1200m 2000m
- 1995 - 1994 2000m 3000m
- 1993 i starsi 2000 m 4000 m
VI. FINANSOWANIE:
Dolnośląskie Zrzeszenie LZS zabezpiecza medale oraz częściowe koszty organizacyjne w ramach dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego. Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Zycie Spółka Akcyjna we Wrocławiu zabezpiecza nagrody honorowe rzeczowe. Koszty dojazdu pokrywają jednostki delegujące bądź sami uczestnicy.
VII. NAGRODY :
Zawodnicy/czki - za zajęcie I – III miejsca otrzymają pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ,
- za zajęcie IV – VI miejsca otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
III. SPRAWY RÓŻNE:
1. Zgłoszenia ilościowe do biegów będą przyjmowane do dnia 30 września 2013r.
telefonicznie : ( 74 ) 8 450 579, 603 197 716
2. Opiekunowie przedkładają w biurze zawodów listę imienną uczestników.
3. Każdy startujący powinien posiadać kartę zgłoszeniową, którą oddana po ukończonym biegu
sędziemu na mecie. Karta wypełniona powinna zawierać następujące dane :
imię i nazwisko, rocznik, dystans, gmina, powiat.
4. Uczestnicy biegów winni posiadać dokument potwierdzający datę urodzenia i zamieszkania (legitymacja
szkolna ew. dowód osobisty, paszport) oraz aktualne badania lekarskie.
5. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy zaginione.
6. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek.
7. Punktacja gmin i powiatów wg klucza: I m – 20 pkt. II m – 19 pkt, III m – 18 pkt , itd. XX m – 1 pkt.
ORGANIZATORZY
- // -
W dniu 27 września 2013r na obiektach sportowych w Wałbrzychu odbył się Turniej Piłki Nożnej „FOOTBALL PARTY” . Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Wałbrzychu, Uczniowski Ludowy Klub
Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –ULKS LESK Czarny Bór, II– GZSP Czarny Bór I, III– ZSP nr 2
w Wałbrzychu I; IV - ULKS LESK Czarny Bór; V - ZSP nr 2 w Wałbrzychu II
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrekcji Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Wałbrzychu oraz Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 23 września 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Szkolny Turniej piłki Halowej . Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator – Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze – Gimnazjum oraz Zarząd
Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –FC Barcelona, II– Don Szczawno Esko, III– DREAM TEAM
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 18 września 2013r na obiektach sportowych w Krzeszowie odbył się Turniej Piłki Nożnej w ramach rozgrywek powiatowych. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Przedwojów, Pisarzowice, II – Czarny Bór,
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju Dyrektorowi Centrum Kultury w Krzeszowie.
- // -
W dniu 09 września 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Gminny Turniej piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator- Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – JOKER Jaczków, II –LESK Czarny Bór, III – ISKRA Witków
IV - SKALNIK Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze
- // -
W dniu 09 sierpnia 2013r. na obiektach sportowych w Starych Bogaczowicach odbył się III Turnieju 0 Puchar Tajemniczego Trapezu sponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator- Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
Ludowy Klub Sportowy „UNIA” Stare Bogaczowice
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Jaczków, II – Czarny Bór, III – UNIA Stare Bogaczowic,
IV – Stare Bogaczowice
Najlepszy strzelec - Damian Ptaszek
Najlepszy bramkarz - Adrian Kulig
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze
- // -
W dniu 29 czerwca 2013r odbył się POWIATOWY TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Przewodniczącego LZSsponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej w Wałbrzychu, Ludowe Zespoły Sportowe „SUDETY” Dziećmorowice
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – SUDETY Dziećmorowice, II– ISKRA Witków, III– UNIA Stare Bogaczowice, IV – JOKER Jaczków
Najlepszy bramkarz – Krzysztof Mokrzycki
Najlepszy strzelec – Marcin Szczepkowski
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, Powiatowemu Zrzeszeniu „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej” , LZS „SUDETY” Dziećmorowice.
-//-
W dniu 14 czerwca 2013r. na obiektach sportowych Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Wałbrzychu odbył się VI Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „PUCHAR LATA 2013 do lat 13 tu”.
Wyniki końcowe: miejsce I – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze; II – Zespół Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Wałbrzychu; III – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze.
- //-
W dniu 21 maja 2013r. na obiektach sportowych Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnym w Czarnym Borze odbył Szkolny Turniej Piłki Nożnej „PUCHAR LATA 2013 do lat 13 tu”.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze;
II – Zespół Szkolno Przedszkolnego nr 2 w Wałbrzychu; III – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze
Do etapu Powiatowego, który odbędzie się w Wałbrzychu zakwalifikowała się drużyna
- // -
W dniu 24 maja 2013r. w Gminnym Zespole Szkolno Przedszkolnym w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Halowej w ramach Projektu Edukacyjnego realizowane w Gminnym Zespole Szkolno Przedszkolnym przez uczniów prezentacja
- // -
W dniu 22 maja 2013r. w Jedlinie Zdroju odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Wałbrzyskiego Dolnego Śląska w PETANQUE. P a t r o n a t h o n o r o w y : Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
Kategoria – Szkoła Podstawowa: miejsce I – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Wałbrzychu; II – Miejska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zdroju; III – Miejska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jedlnie Zdroju; IV – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze.
Kategoria – Gimnazjum: miejsce I – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze (I); II – Gimnazjum Miejskie im. Janusz Korczaka w Jedlinie Zdroju; III – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze; IV – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie Gorcach.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy realizacji II Mistrzostw Powiatu Wałbrzyskiego w PETANQUE: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, Powiatowemu Zrzeszeniu „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej, Uczniowskiemu Ludowemu Klubowi Sportowemu L”LESK” w Czarnym Borze, Klub Sportowy Petanque w Jedlinie Zdroju oraz Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju.
- // -
II Mistrzostwa Powiatu Wałbrzyskiego w PETANQUE
Regulamin
P a t r o n a t h o n o r o w y : S t a r o s t w o P o w i a t o w e
w W a ł b r z y c h u
1.ORGANIZATORZY ORGANIZATOR:
Głównym Organizatorem II Mistrzostw Powiatu Wałbrzyskiego w Petanque jest Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ” w Wałbrzychu oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze.
Współorganizatorami są: Klub Sportowy Petanque „Jedlina” oraz Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju.
Sponsorem jest Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu.
2. BIURO ORGANIZACYJNE:
Aneta Palasek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju
Danuta Pyrdoł (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ
3. MIEJSCE I TERMIN ROZGRYWEK
Turniej odbędzie się 22 maja 2013 r. na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju.
4. UCZESTNICTWO:
- Turniej organizowany jest w kategorii szkół podstawowych (rocznik 2000 i młodsi) oraz gimnazjów (rocznik 1997 i młodsi), którzy są uczniami danego gimnazjum co najmniej od 30 września 2012 r.
- Zgłoszenia szkół do 18.05.2013r.
- W turnieju każdą szkołę może reprezentować tylko jedna drużyna. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wystawienia więcej jak jedną drużynę.
- Drużynę tworzy trójka zawodników plus jeden rezerwowy(nie obowiązkowo). Skład drużyn jest dowolny. Nie ma podziału na drużyny męskie i kobiece. Każdy biorący udział w turnieju zawodnik musi mieć przy sobieważną legitymację szkolną lub, w wyjątkowych przypadkach, inny dokument potwierdzający tożsamość zawodnika (ze zdjęciem) i datę urodzenia.
- Opiekun musi posiadać, ostemplowaną i podpisaną przez szkołę, listę startową zawodników – wzór taki jak przy wszystkich szkolnych zawodach sportowych dostępny w kalendarzu SZS.
- Drużyna/y musi mieć jednego Opiekuna, który odpowiada za zawodników podczas turnieju.
- Opiekun zobowiązany jest do zebrania legitymacji swoich zawodników i przedstawienia ich opiekunom innych zespołów, łącznie z weryfikacją bezpośrednią (legitymacja- zawodnik).
- Weryfikacja zawodników musi odbywać się przed rozgrywkami.
- 9. Zawodnicy biorący udział w turnieju zobowiązani są do posiadania ważnych badań lekarskich uprawniających do uczestnictwa w zawodach sportowych. Pełną odpowiedzialność za posiadanie ważnych badań lekarskich ponosi Opiekun reprezentacji szkolnej.
- // -
W dniu 12 maja 2013r. we Wrocławiu odbył się FINAŁ DOLNOŚLĄSKI Coca Cola Cup 2013 dziewcząt. W rozgrywkach brało udział 8 drużyn. Zawody rozgrywano z podziałem na dwie grupy. W grupie Reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła II miejsce, w ćwierćfinale II miejsce a w półfinale I miejsce i ostatecznie uplasowała się na III miejscu.
Turniej Coca Cola Cup 2013 odbywał się w trzech etapach:
I ETAP w Kamiennej Górze - II miejsce
II ETAP w Wałbrzychu – II miejsce
III ETAP w Dzierżoniowie - I miejsce - był to etap najważniejszy i decydował o udziale w FINALE DOLNOŚLĄSKIM we Wrocławiu.
Lista zawodniczek:
Łatka Klaudia, Dobrzyńska Daniela, Koziarczyk Nikola, Kała Natalia, Nosal Wanda, Grzyb Klaudia, Mrozińska Oliwia, Filip Donata, Markiewicz Agata, Stankiewicz Angelika, Dybiec Martyna, Kurnyta Natalia.
Opiekun – Danuta Pyrdoł
- // -
W dniu 11 maja 2013r. Roztoczniku odbył się STREFOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - chłopców. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W rozgrywkach zagrały drużyny z powiatu z powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego i dzierżoniowskiego. Reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła III miejsce.
Lista zawodników:
Kulig Adrian, Smolarz Patryk, Ptaszek Damian, Piaskowski Wojciech, Marczak Damian, Wojtas Piotr, Wiącek Kamil, Malinka Kacper, Płusa Kamil, Stafin Damian, Wojtas Piotr, Gawlik Piotr, Frączek Wojciech.
Opiekun – Danuta Pyrdoł
- // -
W dniu 08 maja 2013r. w Dzierżoniowie odbył się III ETAP Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2013 dziewcząt. Zawody rozegrano „każdy z każdym”. Reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do FINAŁU DOLNOŚLĄSKIEGO, który odbędzie się 12 maja 2013r we Wrocławiu.
Lista zawodniczek:
Łatka Klaudia, Dobrzyńska Daniela, Koziarczyk Nikola, Kała Natalia, Nosal Wanda, Grzyb Klaudia, Mrozińska Oliwia, Filip Donata , Kurnyta Natalia, Kurnyta Roksana, Markiewicz Agata, Dybiec Martyna, Stankiewicz Angelika.
Opiekun – Danuta Pyrdoł
- // -
W dniu 29 kwietnia 2013r. w Wałbrzychu odbył się II ETAP Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2013 chłopców. Zawody rozegrano „każdy z każdym”. Reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła III miejsce.
Lista zawodników:
Pielech Radosław, Jasiurkowski Kacper, Pielech Patryk, Kołodziej Daniel, Kurnyta Mariusz, Gądek Sergiusz, Sobies Mateusz, Zbereda Damian, Smolarz Patryk, Marczak damian
Opiekun – Danuta Pyrdoł
- // -
W dniu 26 kwietnia 2013r. w Wałbrzychu odbył się II ETAP Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2013 dziewcząt. Zawody rozegrano „każdy z każdym”. Reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do III ETAPU, który odbędzie się 08 maja 2013r w Dzierżoniowie.
Lista zawodniczek:
Łatka Klaudia, Dobrzyńska Daniela, Koziarczyk Nikola, Kała Natalia, Nosal Wanda, Grzyb Klaudia, Mrozińska Oliwia, Filip Donata , Kurnyta Natalia, Kurnyta Roksana, Markiewicz Agata, Dybiec Martyna, Stankiewicz Angelika.
Opiekun – Danuta Pyrdoł
- // -
W dniu 22 kwietnia 2013r. w Wałbrzychu odbył się I ETAP Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2013 chłopców. Zawody rozegrano „każdy z każdym”. Reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do II ETAPU, który odbędzie się 29 kwietnia 2013r w Wałbrzychu.
Lista zawodników:
Pielech Radosław, Jasiurkowski Kacper, Pielech Patryk, Kołodziej Daniel, Kurnyta Mariusz, Gądek Sergiusz, Sobies Mateusz, Zbereda Damian, Smolarz Patryk, Marczak Damian
Opiekun – Danuta Pyrdoł
- // -
W dniu 22 kwietnia 2013r. w Kamiennej Górze odbył się I ETAP Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2013 dziewcząt. Zawody rozegrano „każdy z każdym”. Reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do II ETAPU, który odbędzie się w Wałbrzychu 29 kwietnia 2013r.
Lista zawodniczek:
Łatka Klaudia, Dobrzyńska Daniela, Koziarczyk Nikola, Kała Natalia, Nosal Wanda, Grzyb Klaudia, Mrozińska Oliwia, Filip Donata , Kurnyta Natalia, Markiewicz Agata, Dybiec Martyna, Stankiewicz Angelika, Kurnyta Roksana.
Opiekun – Danuta Pyrdoł
- // -
W dniu 09 maja 2013r. na obiektach sportowych w Dziećmorowicach w ramach XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi odbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka - dziewcząt”. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym
Patronat Honorowy: M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
Organizator - Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu,
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze oraz
Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny - Gimnazjum w Czarnym Borze.
Sędziowali: Grabowski Robert, Pankowski Damian
W zawodach uczestniczyło łącznie 150 uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Szczyt Boguszów, II - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze; III– GLKS Świdnica, IV - GLKS Marcinowice
Do etapu dolnośląskiego zakwalifikowała się drużyna: Szczyt Boguszów .
- // -
W dniu 02 maja 2013r. na obiektach sportowych w Dziećmorowicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka - dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKIEJ”, Klub Sportowy
SUDETY Dziećmorowice
W zawodach uczestniczyło łącznie 120 uczestników.
Kategoria - dziewczęta
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Szczyt Boguszów, II - Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, III – Gimnazjum nr 7
Najlepszy strzelec - Aleksandra Mazurek
Najlepszy bramkarz – Aleksandra Pawlos
Najlepszy zawodnik – Nikola Koziarczyk
Do etapu strefowego zakwalifikowały się drużyny: Szczyt Boguszów orazGminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze.
Kategoria - chłopcy
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, II - ULKS LESK, III – Zespół Szkół w Walimiu , IV – Zespół Szkół w Boguszowie Gorcach,
Najlepszy strzelec - Patryk Pielech
Najlepszy bramkarz – Patryk Zbereda
Do etapu strefowego, który odbędzie się 11 maja 2013r. w Roztoczniku zakwalifikowały się drużyny: Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy LESK w Czarnym Borze.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, Urzędowi Gminy w Walimiu, KS SUDETY Dziećmorowice.
- // -
W dniu 16 marca 2013r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się TURNIEJ O PUCHAR TAJEMNICZEGO TRAPEZU. Zawody w grach zespołowych – piłka ręczna, koszykówka, piłka halowa rozegrano systemem: „każdy z każdym”.
Gminę Boguszów – Gorce reprezentowało Gimnazjum nr 2 w Boguszowie- Gorcach, Gminę Szczawno –Zdrój – Gimnazjów w Szczawnie Zdroju, Gminę Czarny Bór – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny Gimnazjum w Czarnym Borze oraz ULKS LESK w Czarnym Borze
ORGANIZATORAMI IMPREZYbyło Gimnazjum w Szczawnie Zdroju oraz Gminny Zespół Szkolno
Przedszkolny w Czarnym Borze
SPONSORAMI IMPREZY: Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Urząd Gminy w Czarnym Borze oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Gmina CZARNY BÓR – ULKS LESK, II– Gmina CZARNY BÓR - GZSP, III– Gmina BOGUSZÓW- GORCE IV - Gmina SZCZAWNO- ZDRÓJ
Dyrektor Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze Pani Anna Dziewit dokonała oficjalnego otwarcia II EDYCJI Turnieju o Puchar Tajemniczego Trapezu.
Na zakończenie turnieju uczestniczące drużyny otrzymały dyplomy, medale i puchary.
Puchar przechodni ufundowany przez Gminę Mieroszów przechodzi do Gminy Czarny Bór.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji Turnieju o Puchar Tajemniczego Trapezu: Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Gminnemu Zespołowi Szkolno Przedszkolnemu w Czarnym Borze oraz Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego LESK w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 24 luty 2013r. na hali sportowej w Czarnym Borze odbyły się ELIMINACJE STREFOWETurniej Piłki Halowej chłopców do lat 13- tu w ramach XIV DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA LZS I MIESZKAŃCÓW WSI. Patronat honorowy : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o. Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy systemem: „każdy z każdym”.
W Turnieju zagrały drużyny z Powiatów:
* Dzierżoniowa - LKS Dobrocin, LKS „Orzeł” Piława Górna
* Świdnicy– LZS Bystrzyca Górna, LZS Marcinowice
* Wałbrzycha - LZS Szczyt Boguszów, ULKS LESK Czarny Bór
ORGANIZATORAMI IMPREZY był: Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze oraz Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze
SPONSORAMI IMPREZY: Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe we Wrocławiu, Urząd Gminy w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze oraz Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – LZS Bystrzyca Górna; II- LKS Marcinowice; III - LZS Szczyt Boguszów; IV – ULKS LESK Czarny Bór; V - LKS Dobrocin; VI – LKS „Orzeł” Piława Dolna
Najlepszy bramkarz turnieju – Wojciech Filip
Najlepszy strzelec turnieju – Wojciech Frączek
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 23 luty 2013r. na hali sportowej w Czarnym Borze odbył się Dwubój gier zespołowych –piłka ręczna, koszykówka. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –Gimnazjum Szczawno, II– LESK Czarny Bór, III– Gimnazjum Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze.
- // -
Ogłoszenie!
W dniu 24 lutego 2013r. (niedziela) na obiektach sportowych przy Gminnym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Czarnym Borze , ul. Sportowa 44 w ramach XIV DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI odbędzie się Strefowy turniej piłki halowej do lat 13 – tu.
P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
- // -
W dniu 18 lutego 2013r w hali sportowej w Jedlinie odbył się Powiatowy turniej piłki siatkowej chłopców.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Gimnazjum w Jedlinie Zdroju, II – Gimnazjum w Głuszycy, III – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie –Gorcach, IV- Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze
- // -
XIV DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA LZS I MIESZKAŃCÓW WSI
P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
RegulaminTurnieju Piłki Halowej do lat 13 - tu
ELIMINACJE STREFOWE
Czarny Bor 24 luty 2013r.
ORGANIZATORZY:
PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
CELE: 1. Wyłonienie najlepszej drużyny w województwie
2. Upowszechnienie czynnego wypoczynku dzieci wśród mieszkańców wsi i miasteczek
3. Klasyfikacja powiatów i gmin do ogólnej punktacji Igrzysk
4. Promocja piłki halowej
TERMIN: 24 luty 2013r. (niedziela) o godz. 10 00
MIEJSCE-hala sportowa Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze, ul. Sportowa 44
ZGŁOSZENIA: nadsyłać do 20 lutego 2013r.Gminny Zespół Szkolno Przedszkolnyw Czarnym Borze, 58-379 Czarny Bór ul. Sportowa 44 , Tel (fax) 074 8450579, tel. Kom. 603197716
NAGRODY: za zajęcie I i II i III miejsca - statuetki, dyplomy - dla wszystkich drużyn
PRAWO UDZIAŁU I SYSTEM ROZGRYWEK:
W eliminacjach strefowych zagrają zwycięzcy I i II miejsca z powiatu Świdnica, Dzierżoniowa i Wałbrzycha.
Drużyna składa się z 10 zawodników; drużyny grają w5 osobowych (4 + bramkarz); zmiany w grze – system hokejowy; Czas trwania oraz systemgier uzależniony od ilości drużyn;dozwolona wymiana 4 zawodników (w tym bramkarza); zawodnicy urodzeni w 2000 roku i młodsi.
Obowiązują jednolite stroje sportowe i miękkie obuwie o jasnej podeszwie (tenisówki, trampki).
Turnieje będą rozgrywane piłkami halowymi.
Do finału ogólnopolskiego zakwalifikuje się drużyna, które zdobędzie I miejsce.
FINANSOWANIE:
Dolnośląskie Zrzeszenie LZS zabezpiecza częściowe koszty organizacyjne i nagród honorowych – w ramach dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego.
Koszty uczestnictwa i dojazdu pokrywają jednostki delegujące swoich reprezentantów.
UCZESTNICTWO - w turnieju biorą udział 10-o osobowe drużyny. Drużyny muszą startować w jednolitych strojach. Czas trwania oraz system rozgrywek, organizatorzy określają po otrzymaniu zgłoszeń.
Postanowienia końcowe:
- Uczestnicy powinni posiadać dokument potwierdzający datę urodzenia i zamieszkania (legitymacja szkolna, paszport) oraz aktualne badania lekarskie.
- Członkowie LZS są ubezpieczeni NW a organizatorzy od OC i NW zbiorowym ubezpieczeniem Rady Głównej Zrzeszenia LZS – PZU S.A.
- W sprawach szczególnych decyduje Sędzia Główny turnieju w porozumieniu z organizatorem
- Interpretacja regulaminu należy do organizatorów
- Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną Organizatorzy
- // -
S p r a w o z d a n i e
z XIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej
FERIE 2013 POD HASŁEM „BEZ NAŁOGÓW I PRZEMOCY”
Turniej Piłki Halowej chłopców do lat 10- tu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – BŁYSKAWICE; II - WAŁBRZYCH ; III - CZARNE PIORUNY
Najlepszy bramkarz turnieju – Marcel Gotówka
Najlepszy strzelec turnieju – Kamil Wodziak
Kategoria - chłopcy do lat 13- tu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – PAGAZ KRZESZÓW; II – FRUGO; III - FC CZARNY BÓR;
IV – BŁYSKAWICE; V - CZARNE PIORUNY
Najlepszy bramkarz turnieju – Marcin Roman
Najlepszy strzelec turnieju – Michał Bijak
Kategoria - chłopcy do lat 15- tu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - GZSZP CZARNY BÓR; II – WITKÓW TEAM; III - DREAM TEAM;
Najlepszy bramkarz turnieju – Marcin Roman
Najlepszy strzelec turnieju – Michał Bijak
Powiatowy Turniej Piłki Halowej - chłopcy do lat 13- tu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – LZS PAGAZ KRZESZÓW; II - DZSZP CZARNY BÓR -Frugo; III - DZSZP CZARNY BÓR –Lesk; IV - ZSZP WAŁBRZYCH – Glinik, V - ZSZP WAŁBRZYCH - Poturbowani
Najlepszy bramkarz turnieju – Piotr Gawlik
Najlepszy strzelec turnieju – Mateusz Gnosowski
Do rozgrywek strefowych, które odbędą się 24 marca 2013r. w Czarnym Borze zakwalifikowały się drużyny: DZSZP CZARNY BÓR, ULKS LESK Czarny Bór
Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopcy do lat 16 - tu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – LZS Czarny Bór; II - DZSZP CZARNY BÓR; III – PAGAZ Krzeszów; IV – Przedwojów; V – Czadrów; VI - ULKS LESK Czarny Bór
Najlepszy bramkarz turnieju – Jakub Górczyk
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Kachniarz
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
Opracowała - Danuta Pyrdoł
Plan pracy Ferie 2013
pod hasłem „BEZ NAŁOGÓW I PRZEMOCY”
P a t r o n a t H o n o r o w y : Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu
I t y d z i e ń
1. XIII Halowy Turnieju Piłki Nożnej pod hasłem „FERIE 2013 BEZ NAŁOGÓW I PRZEMOCY
Miejsce – Czarny Bór, ul. Sportowa 44
Termin – I tydzień - 9 00 - 11 30
- chłopcy do lat 15 – tu – poniedziałek
- chłopcy do lat 13 - tu - wtorek
- dziewczęta - piątek
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze
2. Powiatowy turniej piłki halowej chłopców do lat 13-tu sponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
Miejsce – Czarny Bór
Termin – środa - 9 00 - 12 00
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze
- Powiatowy turniej piłki halowej chłopców do lat 15 – tu sponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
Miejsce – Czarny Bór
Termin – czwartek - 9 00 - 12 00
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze
4. Zajęcia SKS – piłka siatkowa
Miejsce – Czarny Bór
Termin – sobota - 12 00 - 13 00
Organizator – nauczyciel wych. fiz. Gminnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Gimnazjum w Czarnym Borze
- // -
W dniu 18 stycznia 2013r. w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Boguszowie –Gorcach odbył się miejsko – gminny turniej piłki siatkowej chłopców w ramach Gimnazjady 2012/2013r.
Organizator - Gimnazjum nr 2 w Boguszowie – Gorcach.
Nagrody: I-III miejsce – dyplomy ufundowane przez SZS
MIEJSCE I – Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, II - Gimnazjum nr 1 w Boguszowie –Gorcach; III – Gimnazjum nr 2 w Boguszowie –Gorcach
Do etapu powiatowego, który odbędzie się w Jedlinie 14 lutego 2013r. zakwalifikowały się drużyny: Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze oraz Gimnazjum nr 1 w Boguszowie –Gorcach
- // -
W dniu 07 grudnia 2012r w hali sportowej Gimnazjum w Czarnym Borze odbył XIII Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej - chłopców do lat 10 - ciu
sponsorowany ze środków Starostwa powiatowego w Wałbrzychu
Organizator - PZ „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej” w Wałbrzychu, Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” Czarny Bór.
Nagrody: I-III miejsce – dyplomy, medale, puchar oraz statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza ufundowane ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
WYNIKI KOŃCOWE: MIEJSCE I - ARGENTYNA; II - BRAZYLIA; III – POLSKA; IV - NIEMCY
Najlepszy bramkarz - Piotr Stąpor
Najlepszy strzelec - Mateusz Śliwiński
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gminnemu Zespołowi Szkolno – Przedszkolnego - Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 05 grudnia 2012r. w hali sportowej Gimnazjum w Czarnym Borze odbył XIII Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej - chłopców do lat 13 - tu sponsorowany ze środków Starostwa powiatowego w Wałbrzychu
Organizator - PZ „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej” w Wałbrzychu, Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” Czarny Bór.
Nagrody: I-III miejsce – dyplomy, medale, puchar oraz statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza ufundowane ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu;
WYNIKI KOŃCOWE: MIEJSCE I - ARGENTYNA; II - BRAZYLIA; III – POLSKA; IV - NIEMCY
Najlepszy bramkarz - Piotr Stąpor
Najlepszy strzelec - Mateusz Śliwiński
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gminnemu Zespołowi Szkolno – Przedszkolnego - Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 03 grudnia 2012r. w hali sportowej Gimnazjum w Czarnym Borze odbył XIII Powiatowy Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej - chłopców do lat 15 – tu sponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
Organizator – Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej” w Wałbrzychu, Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” Czarny Bór.
Nagrody: I-III miejsce – dyplomy, medale, puchar oraz statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza ufundowane ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu;
WYNIKI KOŃCOWE: MIEJSCE I - BRAZYLIA; II - ARGENTYNA; III - ANGLIA;
Najlepszy bramkarz - Daniela Dobrzyńska
Najlepszy strzelec - Klaudia Łatka
Najlepszy zawodnik - Nikola Koziarczyk
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gminnemu Zespołowi Szkolno – Przedszkolnego - Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 01 grudnia 2012r. w hali sportowej Gimnazjum w Czarnym Borze odbył Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej chłopców do lat 15 – tu sponsorowany ze środków Gimnazjum w Szczawnie-Zdroju oraz ULKS LESK w Czarnym Borze.
Organizator - Gimnazjum w Szczawnie - Zdroju we współpracy z Gminnym Zespołem Szkolno – Przedszkolnym - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” Czarny Bór.
Nagrody: I-III miejsce – dyplomy, medale, puchary oraz statuetki ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego LESK w Czarnym Borze. Posiłek ufundowany ze środków Gimnazjum w Szczawnie Zdroju.
WYNIKI KOŃCOWE: MIEJSCE I - Czarny Bór; II - Szczawno - Zdrój; III –Stare Bogaczowice ; IV - Sędzisław
Najlepszy bramkarz - Kacper Kotowski
Najlepszy strzelec - Dominik Janda
Najlepszy zawodnik – Jakub Carewicz
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gminnemu Zespołowi Szkolno – Przedszkolnego - Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 20 listopada 2012r na hali sportowej w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sortowy „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe medale, I – IV –puchary i dyplomy
WYNIKI KOŃCOWE: MIEJSCE I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie ; II - Gimnazjum w Czarnym Borze ; Gimnazjum w Mieroszowie; IV - Gimnazjum w Kamiennej Górze
Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowały się: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie oraz Gimnazjum w Czarnym Borze
- // -
W dniu 10 listopada 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Gier Zespołowych. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków ULKS LESK w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy
Organizator - Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sortowy „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE:MIEJSCE I – Gimnazjum Czarny Bór; II -Orły Wagnera; III – LESK Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju
- // -
W dniu 7 listopada 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków ULKS LESK w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy
Organizator - Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sortowy „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Jaczków; II - Czarny Bór; III- Witków; IV - Sędzisław
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 25 i 29 października 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem w dwóch grupach „każdy z każdym”.
Nagrody: I-III miejsce – medale dla wszystkich drużyn oraz dla najlepszego zawodnika – statuetki
Organizator - Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sortowy „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – PYSIE KRÓLISIE; II - FC LESK; III - BVB; IV – FC PIĘKNI;
Najlepszy zawodnik – Rafalski Bartosz
- // -
W dniach 4, 11, 18 i 25październiku 2012r. odbyła się Powiatowa Liga Piłki Halowej. Impreza była dofinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu, Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce – puchary medale i dyplomy; dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator – Powiatowe Zrzeszenie LZS „Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu,
Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –NIEMCY; II–BRAZYLIA; III – GRECJA; IV – HOLANDIA; V – POLSKA; VI - ARGENTYNA
Do II etapu rozgrywek, który odbędzie się w Dzierżoniowie zakwalifikowały się drużyny: NIEMCY oraz BRAZYLIA.
- // -
W dniu 19 października 2012r. na obiektach sportowych w Wałbrzychu odbył się Powiatowy turnieju piłki nożnej GAJ SPORTOWY RAJ. Zawody rozegrano systemem w dwóch grupach „każdy z każdym”. W finale rozgrane zostały mecze o V-VI, III-IV i I-II miejsce.
Nagrody: I-III miejsce - medale, dla wszystkich drużyn oraz dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza- statuetki
Organizator – Powiatowe Zrzeszenie LZS „Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – HISZPANIA; II - PORTUGLIA; III - POLSKA; IV – FRANCJA;
V - NIEMCY; VI - BRAZYLIA
Najlepszy strzelec – Kowal Patryk, Dybiec Martyna,
Najlepszy bramkarz - Gęga Rafał, Baraniec Michał
Najlepszy zawodnik – Pyrdoł Adrian, Bielek Damian
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 16 i 17 października 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano systemem w dwóch grupach „każdy z każdym”.
Nagrody: I-III miejsce - dyplomy i medale dla wszystkich drużyn oraz dla najlepszego zawodnika - puchar
Organizator – Powiatowe Zrzeszenie LZS „Ziemia Wałbrzyska w Wałbrzychu,
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc: miejsce I –Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze., II– Gimnazjum w Mieroszowie, III– ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju
- // -
W dniu 10 października 2011r. na obiektach sportowych w Kużnicach odbył się Turniej Piłki Nożnej COCA COLA - CUP dziewcząt do lat 15-tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Bogusowie Gorcach.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - Gimnazjum nr 1 w Boguszowie
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie; II - Gimnazjum w Czarnym Borze; Gimnazjum w Mieroszowie; IV - Gimnazjum w Kamiennej Górze
Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowały się: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie oraz Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 09 października 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej – Szkoła Podstawowa klasy IV - VI. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Organizator – Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE:miejsce I – FC FRUGO; II - FC CZARNY BÓR; III - PIOTR I SPÓŁKA;
IV - CZARNY BÓR - Team
Najlepszy strzelec turnieju - Michał Bijak
Najlepszy bramkarz turnieju - Piotr Gawlik
Do etapu powiatowego, który odbędzie się 19 października 2012r. w Wałbrzychu zakwalifikowały się zespoły: FC FRUGO i FC CZARNY BÓR
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 29 września 2012r w Borównie odbył się Rajd Gimnazjalisty uczniów klas pierwszych. Były konkurencje sportowe i pieczenie kiełbasek. Konkurencje sportowe rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze - Gimnazjum
Sędziowały – Krystyna Koralewska, Anna Kaczanowska, Anna Łatka, Danuta Pyrdoł
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – KLASA IC, II– KLASA IB, III– KLASA IA
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Radzie Rodziców przy Gminnym Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Czarnym Borze – Gimnazjum.
- // -
W dniu 26 września 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Halowej . Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator – Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze – Gimnazjum oraz Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –FC Barcelona, II– Don Szczawno Esko, III– DREAM TEAM
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 21 września 2012r. obiektach sportowych w Czarnym Borze odbyły się Mistrzostwa strefy VIII w STREFOWYCH INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Organizatorami byli: Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Gminy Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Impreza była dofinansowana ze środków: DZ LZS we Wrocławiu, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Wałbrzychu, KS SUDETY w Dziećmorowicach, KK GÓRNIK w Wałbrzychu, UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody:
- medale za I, II i III miejsce –ze środków Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we W-wiu
- nagrody rzeczowe, dyplomy - e środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu
W zawodach uczestniczyło łącznie 160 uczestników, w tym 117 zawodniczek i zawodników.
Wyniki końcowe
DZIEWCZĘTA Rocznik 2000- 2001
- Połeć Martyna - Czarny Bór
- Matuszewska Monika - Czarny Bór
- Poręba Martyna – Czarny Bór
- Rakoczy Nikola – Czarny Bór
- Skrzypiec Justyna - Czarny Bór
- Charzewska Adrianna – Czarny Bór
- Stankiewicz Angelika – Czarny Bór
- Mastej Klaudia – Czarny Bór
- Dynerowicz Marcelina - Czarny Bór
- Ludwig Katarzyna – Czarny Bór
- Rolka Emilia - Czarny Bór
- Obrzud Olga – Czarny Bór
- Rafalska Natalia – Czarny Bór
- Kosek Vivien - Czarny Bór
CHŁOPCY Rocznik 2000 – 2001
1. Janik Wojciech – Czarny Bór
- Bijak Michał – Czarny Bór
- Olejko Aleksander - Świdnica
- Somala Michał – Świdnica
- Gnosowski Mateusz – Czarny Bór
- Sobies Kacper - Czarny Bór
- Lorek Piotr – Czarny Bór
- Wąsala Paweł - Czarny Bór
- Wiktor Jan - Czarny Bór
- Pyrdoł Adrian - Czarny Bór
- Niedziałkowski Bartek - Świdnica
- Tobiasz Mateusz – Czarny Bór
- Gierczyk Mateusz – Czarny Bór
- Górczyk Radosław – Czarny Bór
- Bednarek Piotr - Czarny Bór
- Kapuściński Radosław – Czarny Bór
- Kotas Wojciech – Czarny Bór
- Król Kamil – Czarny Bór
- Cebula Szymon - Czarny Bór
- Pałdyna Damian - Czarny Bór
- Rymkiewicz Łukasz – Świdnica
- Babiarz Norbert – Czarny Bór
- Stąpor Piotr - Czarny Bór
- Michalski Marcin – Świdnica
- Zaguba Michał - Świdnica
- Kadela Dawid – Świdnica
- Gawlik Piotr - Czarny Bór
- Śliwiński Mateusz - Czarny Bór
- Paprotny Kamil - Czarny Bór
- Siedlarz Maciej - Czarny Bór
- Parach Patryk - Świdnica
- Kaczanowski Marcin - Czarny Bór
- Walczak Jakub - Czarny Bór
DZIEWCZĘTA Rocznik 1999
- Dębska Natalia - Czarny Bór
- Stawiarska Oliwia - Czarny Bór
- Wąsala Paulina - Czarny Bór
- Dynerowicz Wiktoria – Świdnica
- Adamkiewicz Alicja - Czarny Bór
- Nosal Sabina – Czarny Bór
- Sójka Jagoda - Czarny Bór
- Brzozowska Natalia - Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1999
1. Filip Wojtek - Czarny Bór
2. Leśniak Piotr - Czarny Bór
3. Zbereda Damian - Czarny Bór
4. Igras Michał - Czarny Bór
- Kałużny Krystian - Czarny Bór
- Kitliński Patryk - Czarny Bór
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998 - 1997
1. Szakiel Paulina – Świdnica
- Gnosowska Magdalena – Czarny Bór
- Kusio Weronika - Świdnica
- Filip Sara - Czarny Bór
- Kałużny Kinga - Czarny Bór
- Koziarczyk Nikola - Czarny Bór
- Malicka Urszula - Świdnica
- Zaguba Minika - Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1998 - 1997
- Knapek Kamil - Świdnica
- Kołodziej Daniel - Czarny Bór
- Zając Adrian - Kamienna Góra
- Kraszowski Przemysław - Kamienna Góra
- Jasiurkowski Kacper - Czarny Bór
- Igras Patryk - Czarny Bór
- Gawroń Paweł – Świdnica
- Firczyk Martin – Świdnica
- Piaskowski Wojciech - Czarny Bór
- Piórkowski Dawid – Kamienna Góra
- Lech Piotr – Kamienna Góra
- Mikołajczyk Grzegorz – Kamienna Góra
- Bogeńcki Krystian – Kamienna Góra
- Turek Karol - Czarny Bór
- Marczak Damian – Czarny Bór
- Pancerz Przemysław - Czarny Bór
- Polakiewicz Kamil – Kamienna Góra
- Sowa Dawid - Czarny Bór
- Płusa Kamil - Czarny Bór
- Stykowski Jakub - Czarny Bór
- Szoda Paweł - Czarny Bór
- Staśko Jacek - Czarny Bór
DZIEWCZĘTA Rocznik 1998 – 1997
1. Królewicz Sara - Świdnica
- Michalik Roksana - Czarny Bór
- Stochmal Angelika - Kamienna Góra
CHŁOPCY Rocznik 1996 – 1995
- Siostrzonek Mateusz - Świdnica
- Partyka Krystian – Świdnica
- Wągrowski Mariusz – Świdnica
- Jajko Damian – Kamienna Góra
- Myjak Michał – Kamienna Góra
- Wrona Dariusz – Kamienna Góra
- Gumól Paweł - Kamienna Góra
DZIEWCZĘTA Rocznik 1991 i starsze
- Kalita Katarzyna - Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1991 i starsi
- Jeśnicki Marek - Świdnica
- Stawiarski Dawid – Czarny Bór
- Turek Karol – Czarny Bór
- Mydłowski Ryszard – Świdnica
- Pancerz Przemysław – Czarny Bór
DZIEWCZĘTA Rocznik 1993 - 1992
- Rojek Daria – Świdnica
- Matusiak Weronika - Świdnica
- Szyszka Oliwia - Świdnica
- Kabisztal Natalia - Świdnica
- Prask Zuzanna - Świdnica
- Niedziałkowska Roksana - Świdnica
- Chudzińska Oliwia - Świdnica
- Kos Żaneta - Świdnica
- Chwistek Natalia - Świdnica
- Konopka Agnieszka - Świdnica
Klasyfikacja powiatów:
I - Wałbrzych - 749 pkt
II - Świdnica - 368 pkt
III – Kamienna Góra - 157 pkt
Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji Strefowych
- // -
W dniu 18 maja 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Szkolny TurniejPiłki HalowejMINI EURO 2012. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc: miejsce I – Włochy , II– Anglia, III– Polska, IV – Niemcy
Najlepszy zawodnik – Kacper Jasiurkowski
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 21 maja 2012r na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Siatkonogi. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze,
Kolejność miejsc: miejsce I – Gimnazjum, II–LESK Czarny Bór, III– Szkoła Podstawa.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 7, 21 i 28 maja 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej MINI MISTRZÓW PIŁKI HALOWEJ – chłopców sponsorowany ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc: miejsce I –Holandia, II– Francja, III–Niemcy, IV – Anglia; V -Polska;
VI – Anglia; VI - Hiszpania
Najlepszy zawodnik – Adrian Pyrdoł
Najlepszy bramkarz – Damian Ptaszek
Najlepszy strzelec – Jan Wiktor
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 25 maja 2012r. na obiektach sportowych w Kużnicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum nr i Gimnazjum nr 2 w Boguszowie - Gorcach, Gimnazjum w
Czarnym Borze.
Kategoria - dziewczęta
Kolejność miejsc: miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie, II - Gimnazjum w Czarnym Borze, III– Gimnazjum w Gorcach
Do etapu dolnośląskiego zakwalifikowała się drużyna: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
Uzupełnić chłopcy
- // -
W dniu 13 maja 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka - dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu,
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze oraz
Gimnazjum w Czarnym Borze.
Kategoria - dziewczęta
Kolejność miejsc: miejsce I – Gimnazjum nr 1 Boguszów - Gorce, II - Gimnazjum Czarny Bór, III– LKS Lutomia, IV – LKS Pszenno
Do etapu dolnośląskiego, który odbędzie się 20 maja 2012r. w Kamiennej Górze zakwalifikowała się drużyna: Gimnazjum nr 1 Boguszów - Gorce.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Powiatowemu Zrzeszeniu LZS w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 09 i 30 kwietnia 2012r. na obiektach sportowych w Mieroszowie odbył się Turniej MINI MISTRZÓW PIŁKI HALOWEJ. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc: miejsce I – Francja , II– Niemcy, III– Polska, IV – Anglia
Najlepszy zawodnik – Nikola Foryś
Najlepszy bramkarz – Daniela Dobrzyńska
Najlepszy strzelec – Klaudia Łatka
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu oraz Gimnazjum w Mieroszowie.
- // -
W dniu 28 kwietnia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Powiatowej Ligii Piłki Siatkowej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc: miejsce I – Krzeszów , II– Lubawka, III– Czarny Bór,
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 27 kwietnia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka - dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu,
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze oraz
Gimnazjum w Czarnym Borze.
Kategoria - dziewczęta
Kolejność miejsc: miejsce I – Szczyt Boguszów, II - Gimnazjum Czarny Bór, III– Gimnazjum nr 2 Czarny Bór.
Najlepszy strzelec - Maliszewska Karolina
Najlepszy bramkarz – Daniela Dobrzyńska
Najlepszy zawodnik – Klaudia Łatka
Do etapu strefowego zakwalifikowały się drużyny: Szczyt Boguszów orazGimnazjum Czarny Bór.
- // -
W dniu 02 kwietnia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Halowej chłopców do lat 15 – tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze
Turniej piłki siatkowej
Kolejność miejsc: miejsce I – Gimnazjum Czarny Bór, II– Gimnazjum Szczawno Zdrój.
Turniej piłki halowej
Kolejność miejsc: miejsce I – DREAM TEAM, II– FC Barcelona, III– Don Szczawno Esko
Najlepszy strzelec turnieju – Mateusz Kiełbasa
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
Kategoria - chłopcy
Kolejność miejsc: miejsce I – Szczyt Boguszów, II– Gimnazjum Czarny Bór; III– Gimnazjum nr 2 Czarny Bór, IV – Grodno Zagórze
Najlepszy zawodnik – Kacper Jasiurkowski
Najlepszy bramkarz – Dawid Dudkiewicz
Najlepszy strzelec - Denis Dec
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 24 marca 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się TURNIEJ O PUCHAR TAJEMNICZEGO TRAPEZU trójbój gier zespołowych –piłka ręczna, koszykówka, piłka halowa. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Gimnazjum w Czarnym Borze
Nagrody:
- ze środków Gimnazjum w Szczawnie Zdroju: I - III miejsce - medale, puchary; IV – puchar i nagrody rzeczowe oraz dla najlepszego bramkarza i zawodnika Fair Play.
- ze środków Gminy Mieroszów – Puchar przechodni.
Gminę Boguszów – Gorce reprezentowało Gimnazjum nr 2 w Gorcach, Gminę Mieroszów – Gimnazjum w Mieroszowie, Gminę Czarny Bór – Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Gminę Szczawno – Zdrój – Gimnazjów w Szczawnie Zdroju.
Kolejność miejsc: miejsce I –Gmina BOGUSZÓW -GORCE, II– Gmina MIEROSZÓW, III– Gmina CZARNY BÓR; IV - Gmina SZCZAWNO- ZDRÓJ
Najlepszy bramkarz turnieju – Pędzich Adrian
Tytuł zawodnika Fair Play otrzymał – Łukasz Czaja
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 21 marca 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się DZIEŃ SPORTU. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – klasy I,II,IIIB; II – klasy I,II,IIIA; klasy I,II,IIIC
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji TURNIEJU MATEMATYCZNO - SPORTOWEGO: Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Gimnazjum w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 16 marca 2012r na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się szkolny TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ o Puchar Prezesa Klubu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”.
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –Gimnazjum w Czarnym Borze 1, II– LESK Czarny Bór, III– Gimnazjum w Czarnym Borze
Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze, oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 10 marca 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ oraz TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Gimnazjum w Czarnym Borze,
Sędziowali: Danuta Pyrdoł, Mariusz Kowalski
Turniej piłki siatkowej
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Gimnazjum Czarny Bór, II– Gimnazjum Szczawno Zdrój.
Turniej piłki halowej
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – DREAM TEAM, II– FC Barcelona, III– Don Szczawno Esko
Najlepszy strzelec turnieju – Mateusz Kiełbasa
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Gimnazjum w Szczawnie Zdroju, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 14 lutego 2012r.na hali sportowej w Głuszycy odbył się POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - dziewcząt w ramach GIMNAZJADY 2011/12. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Głuszycy
Kolejność miejsc: miejsce I – Gimnazjum Głuszyca, II–Gimnazjum Jedlina , III - Gimnazjum Czarny Bór, IV -Gimnazjum nr 1 Boguszów - Gorce
Do rozgrywek Sterowych, które odbędą się w Świdnicy zakwalifikowała się drużyny: Gimnazjum Głuszyca.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrekcji Gimnazjum w Głuszycy.
- // -
W dniu 11 lutego 2012r.na hali sportowej w Czarnym Borze odbył się trójbój gier zespołowych –piłka ręczna, koszykówka, piłka halowa. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
Kolejność miejsc: miejsce I –DREAM TEAM, II– Don Szczawno Esko, III– FC Barcelona
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze, oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 08 lutego 2012r.na hali sportowej w Czarnym Borze odbył się MIEJSKO – GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - chłopców w ramach GIMNAZJADY 2011/12. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze,
Kolejność miejsc: miejsce I –Gimnazjum nr 2 w Gorcach, II–Gimnazjum nr 1 w Boguszowie,
III– Gimnazjum w Mieroszowie, IV - Gimnazjum w Czarnym Borze.
Do rozgrywek powiatowych, które odbędą się w Głuszycy zakwalifikowały się drużyny: Gimnazjum nr 2 w Boguszowie – Gorcach oraz Gimnazjum nr 1 w Boguszowie – Gorcach
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 03 lutego 2012r.na hali sportowej w Czarnym Borze odbył się szkolny TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ- dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze,
Kolejność miejsc: miejsce I – Iza, II–Natalia, III– Maja.
Do rozgrywek miejsko – gminnych, które odbędą się w Boguszowie zakwalifikowała się drużyna Izy.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 01 lutego 2012r.na hali sportowej w Czarnym Borze odbył się szkolny TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze,
Kolejność miejsc: miejsce I – Bartek, II– Dawid, III– Mariusz.
Do rozgrywek miejsko – gminnych, które odbędą się w Czarnym Borze zakwalifikowała się drużyna Bartka.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze, oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
S p r a w o z d a n i e
z XII Halowy Turniej Piłki Nożnej
FERIE 2012 POD HASŁEM „BEZ NAŁOGÓW I PRZEMOCY”
Kategoria - chłopcy do lat 15- tu
Kolejność miejsc:miejsce I – GIMNAZJUM CZARNY BÓR; II - GÓRNIK GORCE;
III - FC DREAM TEAM; IV - FC BARCA; V - GIMNAZJUM 2
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Kategoria - chłopcy do lat 14- tu
Kolejność miejsc:miejsce I – FC FRUGO; II- FC PORTO; III - ISKTA –JACER; IV – GORZESZÓW;
V - FC BARCA; VI – GIMNAZJIM , FC PORTO
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Powiatowy Turniej Piłki Halowej - chłopcy do lat 13- tu
Kolejność miejsc:miejsce I – FRUGO; II - GORZESZÓW; III - FC SKALNIK; IV - FBC
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Do rozgrywek strefowych zakwalifikowały się: FRUGO CZARNY BÓR oraz GORZESZÓW
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt
Kolejność miejsc:miejsce I – SNOOPDOG / Y; II - LESK ; III - Gimnazjum w Czarnym Borze;
Najlepszy bramkarz turnieju – Daniela Dobrzyńska
Najlepszy strzelec turnieju – Nikola Foryś
Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopcy
Kolejność miejsc:miejsce I – DREAM TEAM; II - GÓRNIK WAŁBRZYCH; III - AC PAJACE
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Turniej Piłki Halowej chłopców do lat 15- tu
Kolejność miejsc:miejsce I – GIMNAZJUM w CZARNYM BORZE i GIMNAZJUM w SZCZAWNIE ZDROJU; II - DREAM TEAM ; III - GÓRNIK WAŁBRZYCH ; IC - FC FRUGO
Najlepszy bramkarz turnieju – Patryk Jopek
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 21 stycznia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Halowej chłopców do lat 15- tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Nagrody ze środków ULKS „LESK” w czarnym Borze: I-III miejsce - medale, dyplomy
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc:miejsce I – GIMNAZJUM w CZARNYM BORZE i GIMNAZJUM w SZCZAWNIE ZDROJU; II - DREAM TEAM ; III - GÓRNIK WAŁBRZYCH ; IC - FC FRUGO
Najlepszy bramkarz turnieju – Patryk Jopek
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 20 stycznia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Nagrody ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze: I-III miejsce - medale, dyplomy. Dla najlepszego strzelca i bramkarza - statuetki.
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc:miejsce I – DREAM TEAM; II - GÓRNIK WAŁBRZYCH; III - AC PAJACE
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 20 stycznia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Nagrody ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze: I-III miejsce - medale, dyplomy. Dla najlepszego strzelca i bramkarza - statuetki.
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc:miejsce I – SNOOPDOG / Y; II - LESK ; III - Gimnazjum w Czarnym Borze;
Najlepszy bramkarz turnieju – Daniela Dobrzyńska
Najlepszy strzelec turnieju – Nikola Foryś
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 19 stycznia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców do lat 13- tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Nagrody ze środków ULKS „LESK” w czarnym Borze: I-III miejsce - medale, dyplomy. Dla najlepszego strzelca i bramkarza - statuetki.
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc:miejsce I – FRUGO; II - GORZESZÓW; III - FC SKALNIK; IV - FBC
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Do rozgrywek strefowych zakwalifikowały się: FRUGO CZARNY BÓR oraz GORZESZÓW
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 17 stycznia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców do lat 14 –tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Nagrody ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze: I-III miejsce - medale, dyplomy. Dla najlepszego strzelca i bramkarza - statuetki.
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc:miejsce I – FC FRUGO; II- FC PORTO; III - ISKTA –JACER; IV – GORZESZÓW;
V - FC BARCA; VI – GIMNAZJIM , FC PORTO
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 16 i 18 stycznia 2012r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców do lat 15- tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Nagrody ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze: I-III miejsce - medale, dyplomy. Dla najlepszego strzelca i bramkarza - statuetki.
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Kolejność miejsc:miejsce I – GIMNAZJUM CZARNY BÓR; II - GÓRNIK GORCE;
III - FC DREAM TEAM; IV - FC BARCA; V - GIMNAZJUM 2
Najlepszy bramkarz turnieju – Dawid Korzeniowski
Najlepszy strzelec turnieju – Dawid Pokrzywa
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
.
- // -
W dniu 14 października 2011r. na obiektach sportowych w Kużnicach odbył się Turnieju Piłki Nożnej COCA COLA - CUP chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Kamiennej Górze oraz Gimnazjum w Kamiennej Górze.
WYNIKI KOŃCOWE : miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie ; II - Gimnazjum w Czarnym Borze ; III - Gimnazjum w Kamiennej Górze; IV - Gimnazjum w Mieroszowie
Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowały się: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie i Gimnazjum w Czarnym Bore
Gimnazjum reprezentowali: Andrzej Binienda, Mariusz Kurnyta, Szymon Twardowski, Cyprian Sanojca, Daniel Kołodziej, Kacper Jasiurkowski, Radosław Pielech, Sergiusz Gądek, Bartłomiej Rafalski,
- // -
W dniu 11 października 2010r. na obiektach sportowych w Kuźnicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Boguszowie oraz Gimnazjum w Boguszowie
WYNIKI KOŃCOWE miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie ; II - Gimnazjum w Czarnym Borze ; III - Gimnazjum w Kamiennej Górze; IV - Gimnazjum w Mieroszowie
Do rozgrywek strefowych zakwalifikowało się Gimnazjum nr 1 w Boguszowie.
Gimnazjum reprezentowali: Andrzej Binienda, Mariusz Kurnyta, Szymon Twardowski, Cyprian Sanojca, Daniel Kołodziej, Kacper Jasiurkowski, Radosław Pielech, Sergiusz Gądek, Bartłomiej Rafalski, Dominik Janda, Patryk Igras
- // -
W dniu 10 października 2011r. na obiektach sportowych w Kużnicach odbył się Turniej Piłki Nożnej COCA COLA - CUP dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Kamiennej Górze oraz Gimnazjum w Kamiennej Górze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie ; II - Gimnazjum w Czarnym Borze ; III - Gimnazjum w Mieroszowie; IV - Gimnazjum w Kamiennej Górze
Do rozgrywek strefowych zakwalifikowały się: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie i Gimnazjum w Czarnym Borze.
Gimnazjum reprezentowali: Klaudia Łatka, Kamila Piksa, Daniela Dobrzyńska, Nikola Foryś, Paulina Bezak, Natalia Bednarek, Martyna Czajor, Aleksandra Kubiak, Natalia Kała,
- // -
W dniu 7 października 2011r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu. oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE
Grupa starsza: Miejsce I – JOCKER JACZKÓW; II - FC DREAM TEAM; III - GALAKTIK TEAM; IV - FC CZARNI
Grupa młodsza: Miejsce I – DZIECIAKI ZBYCHA; II – ISKRA WITKÓW; III – AC CZARNY BÓR; IV – BARCA TV
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 6 października 2011r. na obiektach sportowych w Mieroszowie odbył się Turniej Piłki Nożnej chłopców w ramach GIMNAZJADY 2011/12. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”.
WYNIKI KOŃCOWE: Miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie ; II - Gimnazjum w Czarnym Borze; III - Gimnazjum w Mieroszowie
Do rozgrywek strefowych, które odbędą się 11 października w Kuźnicach zakwalifikowały się: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie i Gimnazjum w Czarnym Borze
Gimnazjum reprezentowali: Andrzej Binienda, Mariusz Kurnyta, Szymon Twardowski, Cyprian Sanojca, Daniel Kołodziej, Kacper Jasiurkowski, Radosław Pielech, Sergiusz Gądek, Bartłomiej Rafalski, Dominik Janda, Patryk Igras
- // -
W dniu 23 września 2011r. obiektach sportowych w Czarnym Borze odbyły się Mistrzostwa strefy VIII w STREFOWYCH INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Organizatorami byli: Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, UKN „MELAFIR” Czarny Bór, SP w Czarnym Borze
Impreza była dofinansowana ze środków: DZ LZS we Wrocławiu, Bank BGŻ w Wałbrzychu, Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Patronat honorowy : M a r s z a ł e k Woj. D o l n o ś l ą s k i e g o
Nagrody: - medale za I, II i III miejsce –ze środków Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu
- nagrody rzeczowe - ze środków Bank BGŻ w Wałbrzychu oraz ULKS „LESK” Czarny Bór
W zawodach uczestniczyło łącznie 160 uczestników, w tym 131 zawodniczek i zawodników.
Wyniki końcowe
DZIEWCZĘTA Rocznik 1999 - 2000
1. Baraniec Karolina - Czarny Bór
2. Połeć Martyna - Czarny Bór
3. Wąsala Paulina - Czarny Bór
4. Szyszka Oliwia- Świdnica
5. Dybiec Martyna - Czarny Bór
6. Matuszewska Monika - Czarny Bór
7. Adamkiewicz Alicja – Czarny Bór
8. Nosal Sabina - Czarny Bór
- Charzewska Adrianna – Czarny Bór
- Rajek Daria – Czarny Bór
- Dynerowicz Marcelina - Czarny Bór
- Skrzypiec Justyna - Czarny Bór
- Małusiak Weronika - Świdnica
- Rajkowicz Anna - Świdnica
- Ziółkowska Kornela – Czarny Bór
- Poręba Martyna – Czarny Bór
- Ludwig Katarzyna – Czarny Bór
- Rolka Emilia - Czarny Bór
- Kosek Vivien - Czarny Bór
CHŁOPCY Rocznik 1999 – 2000
1. Janik Wojciech – Czarny Bór
- Bijak Michał – Czarny Bór
- Olejko Aleksander - Świdnica
- Rozkocha Grzegorz – Czarny Bór
- Somala Michał – Świdnica
- Tilgner Piotr – Krzeszów
- Gnosowski Mateusz – Czarny Bór
- Baraniec Jakub - Czarny Bór
- Pyrdoł Adrian - Czarny Bór
- Baraniec Michał - Czarny Bór
- Wąsala Paweł - Czarny Bór
- Wiktor Jan - Czarny Bór
- Cebula Szmon - Czarny Bór
- Filip Adrian - Czarny Bór
- Lorek Piotr – Czarny Bór
- Garbocz Karol – Czarny Bór
- Niedziałkowski Bartek – Czarny Bór
- Bednarek Piotr - Czarny Bór
- Szewczyk Dawid - Czarny Bór
- Stąpor Piotr - Czarny Bór
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998
1. Zaguba Monika – Świdnica
- Kusio Weronika - Świdnica
- Filip Sara - Czarny Bór
- Gnosowska Magdalena – Czarny Bór
- Twardak Karina - Świdnica
- Wilk Monika - Świdnica
- Kapuła Roksana - Czarny Bór
- Koziarczyk Nikola - Czarny Bór
- Kuflowska Marta - Czarny Bór
- Gwałt Natalia - Czarny Bór
CHŁOPCY Rocznik 1998
1. Igras Patryk - Czarny Bór
- Polakiewicz Kamil - Świdnica
- Marczak Damian – Czarny Bór
- Solarz Patryk - Czarny Bór
- Piaskowski Wojciech - Czarny Bór
- Sowa Dawid - Czarny Bór
- Stykowski Jakub - Czarny Bór
- Dudkiewicz Dawid - Czarny Bór
- Pancerz Przemysław - Czarny Bór
- Kozajda Krystian- Krzeszów
- Fic Przemysław - Czarny Bór
- Kołodziej Daniel - Czarny Bór
- Góral Wojciech - Czarny Bór
DZIEWCZĘTA Rocznik 1997 – 1996
1. Szakiel Paulina - Świdnica
- Król Paulina – Czarny Bór
- Głód Klaudia - Czarny Bór
- Sudujko Klaudia - Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1997 – 1996
1. Filip Bartłomiej - Czarny Bór
- Grześków Wojciech - Świdnica
- Piechota Szymon - Świdnica
- Stawiarski Dawid - Czarny Bór
- Kiełbasa Kacper - Krzeszów
- Kachniarz Dawid - Krzeszów
- Rutkowski Piotr - Czarny Bór
- Kraszewski Przemysław - Krzeszów
- Pielech Radosław - Czarny Bór
- Duda Łukasz - Świdnica
- Jasiurkowski Kacper - Czarny Bór
- Marzel Eryk - Krzeszów
- Musiał Piotr - Świdnica
- Turek Karol - Czarny Bór
- Zając Adrian - Krzeszów
- Szczepaniak Robert - Czarny Bór
- Skrzypiec Paweł - Czarny Bór
- Gumól Paweł - Kamienna Góra
- Domański Daniel - Krzeszów
- Bujak Damian - Kamienna Góra
CHŁOPCY Rocznik 1995 - 1994
1. Łuszczyna Patryk - Świdnica
2. Sawa Adrian - Kamienna Góra
3. Jajko Damian - Kamienna Góra
4. Winter Tomasz - Kamienna Góra
5. Kapuściński Ireneusz - Kamienna Góra
DZIEWCZĘTA Rocznik 1993 - 1992
1. Czarnotta Jagoda - Świdnica
2. Lemańska Aleksandra - Świdnica
DZIEWCZĘTA Rocznik 1991 i starsi
1. Jankowska Sonia - Świdnica
2. Szczęsna – Radzikowska Halina - Świdnica
3. Kalita Katarzyna - Świdnica
4. Pochylska Żaneta - Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1991 i starsi
1. Jasieki Narcyz - Świdnica
2. Mitranka Piotr – Świdnica
Klasyfikacja powiatów:
I - Wałbrzych - 562 pkt
II - Świdnica - 420 pkt
III – Jelenia Góra - 146 pkt
Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji Strefowych Biegów Przełajowych
- // -
W dniu 23 września 2011r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze w ramach XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI odbędą się Strefowe indywidualne jesienne biegi przełajowe.
P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
CEL: popularyzacja i utrwalanie nawyku biegania wśród mieszkańców wsi i małych miast, wyłonienie najlepszych zawodników w województwie, klasyfikacja powiatów i gmin do punktacji ogólnej Igrzysk.
ORGANIZATORZY: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Wałbrzychu, Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
SPONSORZY: Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu , Bank BGŻ w Wałbrzychu, Urząd Gminy w Czarnym Borze, Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
TERMIN I MIEJSCE: 23 września 2011 r. (piątek) godz. 10 00 Czarny Bór, gmina Czarny Bór, powiat Wałbrzych . Przyjazd uczestników : do godz. 9 30.
V.PROGRAM ZAWODÓW :rocznikK M
- 1999 -2000 600 m 800 m
- 1998 800 m 1200m
- 1997 – 1996 1000m 1500m
- 1995 - 1994 1200m 2000m
- 1993 - 1992 2000m 3000m
- 1991 i starsi 2000 m 4000 m
FINANSOWANIE:
Dolnośląskie Zrzeszenie LZS zabezpiecza nagrody honorowe oraz częściowe koszty organizacyjne w ramach dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego . Koszty dojazdów pokrywają jednostki delegujące ,bądź sami uczestnicy.
NAGRODY :
Zawodnicy/ czki za zajęcie 1-3 miejsca otrzymają medale , za zajęcie miejsca 1-6 nagrody honorowe i dyplomy.
SPRAWY RÓŻNE:
1. Zgłoszenia ilościowe do biegów będą przyjmowane do dnia 18-09-2011r telefonicznie : (74) 8 450 579, 603 197 716
2. Opiekunowie przedkładają w biurze zawodów listę imienną uczestników.
3. Każdy startujący winien posiadać karteczkę zawierającą następujące dane :
imię i nazwisko , rocznik, dystans, gmina, powiat , którą odda sędziemu na mecie po ukończonym biegu.
4. Uczestnicy biegów winni posiadać dokument tożsamości ( potwierdzający datę urodzenia i adres
zamieszkania), ubezpieczenie od NW , zaświadczenie od lekarza zezwalające na udział w zawodach.
5. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy zaginione.
6. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek.
7. Punktacja gmin i powiatów wg klucza: I m – 20 pkt. II m – 19 pkt, III m – 18 pkt , itd. XXIV m – 1 pkt.
ORGANIZATORZY
- // -
W dniu 22 lipca 2011r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się I WAKACYJNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Zawody rozegrano dwóch grupach wiekowych systemem: „każdy z każdym”
Organizator- Centrum Kultury w Czarnym Borze
Impreza była dofinansowana ze środków Centrum Kultury w Czarnym Borze.
Nagrody: rzeczowe i dyplomy dla wszystkich uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: Miejsce I – Pielech Kamil; II – Wojtas Grzegorz; III – Filip Daniel
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 15 lipca 2011r. na hali sportowej w Czarnym Borze odbył się I Wakacyjny Turniej Piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Centrum Kultury w Czarnym Borze,
Nagrody: I - III miejsce - medale; wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodycze ufundowane przez Centrum Kultury w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE
Grupa starsza – miejsce I – JOKER Jaczków, II – Jaczków 2, III – Los Bernejkos
Grupa młodsza – miejsce I – JOKER Jaczków, II - LESK Czarny Bór, III - SKALNIK Czarny Bór, IV - Witków, V - Wesoła Czarny Bór, VI – Barcelona
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju.
- // -
W dniu 04 lipca 2011r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Siatkowej pod hasłem „LATO 2011 Bez nałogów i przemocy”. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe, dyplomy puchary i medale.
WYNIKI KOŃCOWE; miejsce I – Krzeszów; II – LESK Czarny Bór; III – Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w czarnym Borze.
- // -
W czasie wakacji 2011r. uczniowie uczestniczyli w imprezach sportowych na terenie naszej Gminy oraz zorganizowano wyjazdy. Odbyły się: 1)Zajęcia w ramach SKS – u (piłka siatkowa); 2)Turnieje piłki siatkowej; 3)Turniej piłki halowej o Puchar Prezesa Klubu „LESK” w Czarnym Borze, którego głównym organizatorem był Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze; 3) Wzięliśmy udział w Turnieju Piłki nożnej drużyn podwórkowych „ORLIK” w Krzeszowie; 4) I Wakacyjny Turniej Piłki Halowej zorganizowany przez Centrum Kultury w Czarnym Borze; 5) I Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Centrum Kultury w Czarnym Borze;
W tym roku na przełomie czerwca i lipca czas wolny spędzaliśmy w Międzywodziu na obozie w ramachprogramu „LATO 2011”. Głównym organizatorem i odpowiedzialnym za organizację wyjazdu był Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze. Sponsorowany ze środków ULKS „LESK”, Urzędu Gminy oraz rodziców. Kadra obozu: Kierownik - Pani Danuta Pyrdoł, wychowawca – Pani Barbara Dybiec.
W czasie pobytu uczestniczyliśmy:
1) w wycieczkach (zwiedziliśmy Międzyzdroje, Kamieniec Pomorski); 2) w zajęciachna miejskim boisku ORLIK, gdziei graliśmy w piłkę nożną; 3) został zorganizowany Konkurs na najładniejszy pokój; 4) większość czasu spędziliśmy nad naszym pięknym Morzem Bałtyckim, gdzie graliśmy w piłkę siatkową plażową.
Uczestnicy dziękują Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Kopalni Melafiru w Czarnym Borze oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu letniego wypoczynku w ramach Programu „LATO 2011”.
- // -
W dniu 17 czerwca 2011r w Mieroszowieodbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej ORLIK 2011 dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Mieroszowie.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Gimnazjum wCzarnym Borze; II – Gimnazjum w Mieroszowie; III – Gimnazjum w Głuszycy; IV – Gimnazjum w Jedlinie Zdroju.
Do etapu dolnośląskiego, który odbędzie się w Świdnicy 01 czerwca 2011r. zakwalifikowała się drużyna: Gimnazjum w Czarnym Borze.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju Gimnazjum w Mieroszowie.
- // -
W dniu 08 maja 2011r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze w ramach Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi odbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka - dziewcząt”. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym
Patronat Honorowy: M a r s z a ł e k W o j. D o l n o ś l ą s k i e g o
Organizator - Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu,
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” w Czarnym Borze oraz
Gimnazjum w Czarnym Borze.
Sędziowali: Grabowski Robert, Pankowski Damian
W zawodach uczestniczyło łącznie 150 uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie, II - ULKS „LESK” w Czarnym Borze; III – GLKS Marcinowice; IV – GLKS Żarów.
Do etapu dolnośląskiego, który odbędzie się w Jastkowie Dolnej w dniu 14 maja 2011r. zakwalifikowała się drużyna: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze
- // -
W dniu 02 maja 2011r. na obiektach sportowych w Dziećmorowicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Piłkarska Kadra Czeka – dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKIEJ”, Klub Sportowy
SUDETY Dziećmorowice
W zawodach uczestniczyło łącznie 120 uczestników.
Kategoria - dziewczęta
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie, II - Gimnazjum w Czarnym Borze, III – ULKS „LESK” Czarny Bór; III - Gimnazjum w Walimiu.
Najlepszy strzelec - Klaudia Barnowska
Najlepszy bramkarz – Maja Gulajska
Najlepszy zawodnik – Emilia Wajdowska
Nagroda honorowa – Nikola Foryś
Do etapu strefowego, który odbędzie się 08 maja 2011r. w Czarnym Borze zakwalifikowały się drużyny: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie orazGimnazjum w Czarnym Borze.
Kategoria - chłopcy
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –Gimnazjum w Czarnym Borze, II – Grodno Zagórze, III – Gimnazjum w Walimiu.
Najlepszy strzelec - Adam Bielicki
Najlepszy bramkarz – Kacper Kotowski
Najlepszy zawodnik – Bartłomiej Rafalski
Nagroda honorowa – Cyprian Sanojca
Do etapu strefowego, który odbędzie się 07 maja 2013r. w Roztoczniku zakwalifikowały się drużyny: Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Grodno Zagórze
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, Urzędowi Gminy w Walimiu, KS SUDETY Dziećmorowice.
- // -
W dniu 28 kwietnia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Siatkowej chłopców w ramach rozgrywek powiatowych. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Czarny Bór; II – Marciszów; III - Pisarzowice
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 19 kwietnia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Kamienna Góra ; II – Marciszów; III - Czarny Bór; IV -Pisarzowice
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 18 kwietnia 2011r w Wałbrzychu odbył się Turniej Piłki Nożnej COCA COLA CUP dziewczat. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Kamiennej Górze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Gimnazjum nr 1 w Wałbrzychu ; II - Gimnazjum w Czarnym Borze III - Gimnazjum w Chełmsku Śląskiem.
Do II etapu rozgrywek zakwalifikowało się Gimnazjum nr 1 w Wałbrzychu.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrekcji Gimnazjum nr 1
w Wałbrzychu.
- // -
W dniu 16 kwietnia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Gminny Turniej MINI MISTRZŁÓW Piłki Halowej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - JOKER Jaczków ; II – Gimnazjum Czarny Bór; III – LESK Czarny Bór.
Najlepszy strzelec turnieju - Klaudia Łatka
Najlepszy bramkarz turnieju - Daniela Dobrzyńska
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 15 kwietnia 2011r w Kamiennej Górze odbył się Turniej Piłki Nożnej COCA COLA CUP chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Kamiennej Górze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Gimnazjum nr 1 w Boguszowie ; II – Gimnazjum w Kamiennej Górze; III - Gimnazjum w Czarnym Borze i Gimnazjum w Chełmsku Śląskiem.
Do II etapu rozgrywek zakwalifikowało się Gimnazjum nr 1 w Boguszowie.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrekcji Gimnazjum nr 1
w Kamiennej Górze.
- // -
W dniu 01 i 10 kwietnia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Gminny Turniej MINI MISTRZŁÓW Piłki Halowej chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - JOKER Jaczków ; II – Gimnazjum Czarny Bór; III – LESK Czarny Bór.
Najlepszy strzelec turnieju - Dominik Janda
Najlepszy bramkarz turnieju - Kacper Kotowski
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 08 kwietnia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej do lat 15 – tu w ramach rozgrywek powiatowych. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Kamienna Góra ; II – Marciszów; III – Pisarzowice; IV - Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 01 i 15 kwietnia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Szkolny Turniej Piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - JOKER Jaczków ; II – Gimnazjum Czarny Bór; III – LESK Czarny Bór.
Najlepszy strzelec turnieju - Radosław Łatka
Najlepszy bramkarz turnieju - Kacper Kotowski
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 28 marca 2011r w Czarnym Borzeodbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Borówno ; II –Czarny Bór; III – Jaczków.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 20 marca 2011r w Czarnym Borzeodbył się Gminny Turniej Piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - JOKER Jaczków ; II – KS Witków; III – LESK Czarny Bór; IV - DRIM TEAM; V – SKALNIK Czarny Bór
Najlepszy strzelec turnieju - Bartosz Rozmus
Najlepszy bramkarz turnieju - Adam Cieszkowski
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 19 marca 2011r w Czarnym Borze odbył się OGÓLNOSZKOLNY DZIEŃ SPORTU Z OKAZJI PRZYWITANIA WIOSNY.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – klasa Ib, II – klasa IIIa; III – klasa IIIb; IV – klasa IIb; V – klasa Ic; VI – klasa Ia; VII – klasa IIIc; VIII – klasa IIa i klasa IIc
- // -
W dniu 03 marca 2011r w Jedlinie odbył się Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Centrum Kultury w Jedlinie, Gimnazjum w Jedlinie,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Gimnazjum Jedlina ; II – Szkoła Podstawowa w Głuszycy; III – Gimnazjum w Czarnym Borze ; IV – Szkoła Podstawowa w Jedlinie Zdroju.
WYNIKI KOŃCOWE – indywidualne: miejsce I – EL-AYACHI STITOI; II – ARKADIUSZ MATRADS; III – MICHAŁ LIBOWICZL IV – MICHAŁ LIPIEN; V – KACPER WÓCICKI; VI – DOMINIK ZALEWSKI; VII - TOMASZ IGŁA;VIII – ANGELIKA KUZERA; IX – PATRYK MATASIAK; X – ADRIAN KONKOL; XI – LAURA PODPORA, MARCIN SZOSTAK, MARCIN PONIEWIERSKI, JYSTYNA DUDA, NATALIA KITLIŃSKA.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Dyrektorowi Gimnazjum w Jedlinie Zdroju oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju.
- // -
W dniu 01 marca 2011r w Czarnym Borzeodbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Czarnym Borze – kategoria dorośli. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Witków ; II –Czarny Bór; III – Jaczków; IV - Grzędy
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
S p r a w o z d a n i e
z XI Halowego Turnieju Piłki Nożnej
FERIE 2011 POD HASŁEM „BEZ NAŁOGÓW I PRZEMOCY”
Turniej Piłki Halowej chłopców - 1994 -1996
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – JOKER JACZKÓW; II – LESK CZARNY BÓR ; III – PAGAZ
KRZESZÓW
Najlepszy zawodnik turnieju – Radosław Łatka
Kategoria - chłopcy do lat 13- tu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – LESK CZARNY BÓR; II – SP WITKÓW; III - FC
BARCELONA; IV – ARSENAL LONDYN
Najlepszy zawodnik turnieju – Dominik Michalik
Kategoria - chłopcy 1994 i młodsi
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – FC GRZYB; II – OKG KRZESZÓW; III – FC BORCA,
IV – FC TELETUBISIE
Najlepszy zawodnik turnieju – Bartłomiej Rafalski
Powiatowy Turniej Piłki Halowej - chłopcy do lat 13- tu
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – LESK CZARNY BÓR; II – SP NR 6 w KUŻNICACH; III – FC BARCELONA; IV – FC WESOŁA;SP CZARNY BÓR; VI – SKALNIK CZARNY BÓR, LECH WITKÓW
Najlepszy zawodnik turnieju – Kamil Pielech
Do rozgrywek strefowych, które odbędą się w Dzierżoniowie zakwalifikowały się drużyny: LESK Czarny Bór oraz Szkoła Podstawowa nr 6 w Kużnicach
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Czarny Bór, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu „LESK” w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 30 stycznia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej do lat 15 – tu w ramach rozgrywek powiatowych. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - PAGAZ Krzeszów ; II – BASZTA Czarny Bór; III – JOKER Jaczków
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 25 stycznia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Siatkowej – kategoria Szkoła Podstawowa. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Klasa VI ; II – Szkoła Podstawowa w Witkowie; III – Szkoła Podstawowa Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 03 stycznia 2011r w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora Centrum Kultury w Czarnym Borze. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - PAGAZ Krzeszów ; II – BASZTA Czarny Bór; III – JOKER Jaczków
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
- // -
W dniu 01 grudnia 2010r na hali sportowej w Czarnym Borzeodbył się Turniej Mini Mistrzów Piłki Halowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Jaczków ; II -Czarny Bór; III – Witków; IV – Grzędy
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 03 grudnia 2010r na hali sportowej w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Prezesa ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Nagrody: I-III miejsce – puchary i dyplomy ufundowane przez Prezesa ULKS „LESK”
w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I- JOKER Jaczków; II -ISKRA Witków; III – LESK Czarny Bór; IV – SKALNIK Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Dyrektorowi Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 13 listopada 2010r na hali sportowej w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Siatkowej w ramach rozgrywek Powiatowych
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Krzeszów; II – Jaczków; III – Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju
- // -
W dniu 11 listopada2010r.na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbyły się Mistrzostwa Strefy VI
w halowej piłce nożnej chłopców do lat 15-tu w ramach XI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.
P a t r o n a t h o n o r o w y : - Marszałek Woj. Dolnośląskiego
- Starosta Powiatu Wałbrzyskiego
Organizatorami imprezy byli: Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu, Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Urząd Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „LESK” Czarny Bór oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
Nagrody: – wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez Marszałka Woj. Dolnośląskiego;
- medale I-III miejsce przez Starostę Powiatu Wałbrzyskiego;
- dyplomy ufundowane ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze oraz
Urząd Gminy w Czarnym Borze.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I -Gimnazjum Marcinowice I; II - Gimnazjum Marcinowice II;
III – Gimnazjum Czarny Bór I; IV - SPARTA Ostroszowice;
V - Gimnazjum Czarny Bór II; VI - LKS Mościsko
Do finału dolnośląskiego, który odbędzie się w Żmigrodzie zakwalifikowała się drużyna - GIMNAZJUM MARCINOWICE I
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Urzędowi Marszałkowskiemu we Wrocławiu, Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 08 listopada 2010rna obiektach sportowych w Czarnym Borzeodbył się odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe medale, I – IV –puchary i dyplomy
W turnieju uczestniczyło łącznie 60 uczestników
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – JOKER JACZKÓW; II - LESK CZARNY BÓR;
III - GIMNAZJUM CZARNY BÓR; IV - ORŁY WAGNERA
Do finału strefowego o zakwalifikowały się drużyny - JOKER Jaczków oraz Gimnazjum Czarny Bór.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju
- // -
W dniu 07 listopada 2010rna obiektach sportowych w Witoszowie odbyły się Mistrzostwa Strefy VI Piłki Siatkowej kobiet i mężczyzn ramach XI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
WYNIKI KOŃCOWE:
kategoria kobiet: miejsce II – GIMNAZJUM Czarny Bór; IV - LESK Czarny Bór;
kategoria mężczyzn: miejsce III – JOKER Jaczków; IV - LESK Czarny Bór
- // -
W dniu 02 listopada 2010rna obiektach sportowych w Czarnym Borze odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej kobiet. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe medale, I – IV –puchary i dyplomy
W turnieju uczestniczyło łącznie 50 uczestników
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I – GIMNAZJUM CZARNY BÓR; II - LESK CZARNY BÓR;
III - ORŁY WAGNERA
Do finału strefowego o zakwalifikowały się drużyny - Gimnazjum Czarny Bór oraz LESK Czarny Bór.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju
- // -
W dniu 13 listopada 2010rna obiektach sportowych w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Siatkowej w ramach rozgrywek Powiatowych
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - Krzeszów; II – Jaczków; III – Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju
- // -
W dniu 25 października 2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Mini Mistrzów Piłki Halowej chłopców do lat 15 - tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze Gimnazjum w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
W zawodach uczestniczyło łącznie 80 uczestników.
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I – Gimnazjum Boguszów; II - Gimnazjum Czarny Bor; III – Gimnazjum Gorce; IV - Gimnazjum Mieroszów
Do etapu strefowego, który odbędzie się 7 listopada 2010r. w Czarnym Borze zakwalifikowały się drużyny: Gimnazjum Boguszów; Gimnazjum Czarny Bor
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, CK w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 18 października 2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Mini Mistrzów Piłki Halowej chłopców do lat 13 - tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze Gimnazjum w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
W zawodach uczestniczyło łącznie 80 uczestników
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I – FC pierwszaki z ”B”; II - FC Czarny Bór; III - FC BORSA
Najlepszy strzelec turnieju - Bartosz Rafalski
Najlepszy bramkarz turnieju - Cyprian Sanojca
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, CK w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 11 października 2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Mini Mistrzów Piłki Halowej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze Gimnazjum w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I – BOSKIE Czarny Bor; II - FC TESCO; III – Szkoła Podstawowa w Czarnym Borze
Najlepszy strzelec turnieju - Klaudia Łatka
Najlepszy bramkarz turnieju - Dorota Wąs
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, CK w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 09 października 2010r. w Kuźnicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców – ORLIK. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Boguszowie oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
W zawodach uczestniczyło łącznie 130 uczestników
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie ; II - Gimnazjum Czarny Bór ;
Gimnazjum w Jedlinie; IV - Gimnazjum w Głuszycy
Najlepszy strzelec turnieju - Radosław Łatka
Najlepszy bramkarz turnieju - Cyprian Sanojca
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, CK w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 06 października 2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Halowej klas I – III Szkoły Podstawowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze Gimnazjum w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
W zawodach uczestniczyło łącznie 130 uczestników
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I – KLASA IIIB „SKALNIK; II - „SOKOŁY”; III -Klasa IB – „ORŁY”; IV - Klasa IIIB „DZIKIE PSY”; V - Klasa IB , „SMOKI”
Najlepszy strzelec turnieju - Adrian Pyrdoł
Najlepszy bramkarz turnieju - Marcin Kaczanowski
- // -
W dniu 01 października 2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Mini Mistrzów Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I-III miejsce - medale i dyplomy; dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze Gimnazjum w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
W zawodach uczestniczyło łącznie 100 uczestników
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I– PAGAZ Krzeszów; II - JOK ER Jaczków; III - LESK Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: UG w Czarnym Borze, CK w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Gimnazjum w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 24 września 2010r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze odbyły się Mistrzostwa strefy VIII w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorami byli: Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze. Współorganizatorzy: Urząd Gminy w Czarnym Borze, Szkoła Podstawowa w Czarnym Borze, UKN „MELAFIR” Czarny Bór, KS „SKALNIK” Czarny Bór.
Impreza była dofinansowana ze środków Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu; Urzędu Gminy w Czarnym Borze; Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze, Kopalni „MELAFIRU” w Czarnym Borze
Nagrody: - medale za I, II i III miejsce –ze środków Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu
- nagrody rzeczowe - ze środków: Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Kopalni „MELAFIRU” w Czarnym Borze, ULKS „LESK” Czarny Bór
W zawodach uczestniczyło łącznie 250 uczestników, w tym 173 zawodniczek i zawodników.
Wyniki końcowe
DZIEWCZĘTA Rocznik 1998 - 1999
- Ostrowska Karolina - Wałbrzych
- Warchoł Magdalena - Czarny Bór
- Gnosowska Magdalena - Czarny Bór
- Potoniec Patrycja - Krzeszów
- Benc Dominika Świdnica
- Sanojca Martyna – Czarny Bór
- Różańska Katarzyna - Czarny Bor
- Tobias Agata _- Czarny Bór
- Dybiec Martyna - Czarny Bór
- Kuflowska Marta - Czarny Bór
- Piechota Karolina - Czarny Bor
- Stankiewicz Angelika - Czarny Bor
- Markiewicz Agata - Czarny Bór
- Różańska Agata - Czarny Bor
- Gwałt Natalia - Czarny Bór
- Charzewska Adrianna - Czarny Bór
CHŁOPCY Rocznik 1998 – 1999
- Schanne Daniel – Marcinowice
- Janik Wojciech – Czarny Bór
- Tackowiak Łukasz - Czarny Bór
- Jabłoński Dominik - Świdnica
- Bielecki Szymon - Marcinowice
- Mastyk Krzysztof - Marcinowice
- Schanne Dawid - Marcinowice
- Cejnóg Paweł - Marcinowice
- Gerus Michał – Marcinowice
- Palakiewicz Kamil - Kamienna Góra
- Gnosowski Mateusz - Czarny Bór
- Górajewski Krzysztof - Marcinowice
- Tackowiak Łukasz - Czarny Bór
- Kulig Adrian - Czarny Bór
- Bijak Michał - Czarny Bór
- Płusa Kamil - Czarny Bór
- Małaj Piotr - Czarny Bór
- Janik Karol - Czarny Bor
- Trepiak Patryk - Czarny Bór
- Filip Adrian - Czarny Bór
- Kozajda Krystian - Kamienna Góra
- Ptaszek Damian - Czarny Bor
- Pancerz Przemysław - Czarny Bor
- Budziak Bartosz - Czarny Bor
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1997
- Żuk Kamila - Mieroszów
- Szalech Paulina - Świdnica
- Łatka Klaudia - Czarny Bór
- Głód Klaudia - Czarny Bór
- Rutkowska Paulina – Świdnica
- Trzaska Martyna - Świdnica
- Kajkowska Ewelina - Świdnica
- Głowacka Kamila - Świdnica
- Sarlej Sylwia - Świdnica
- Radecka Ida - Świdnica
- Femiak Paulina - Świdnica
- Mackiewicz Ewelina - Czarny Bór
- Leśniańska Gabriela - Świdnica
- Dobrzyńska Daniela - Czarny Bór
- Gąsiorowska Natalia - Świdnica
- Sawicka Zuzanna - Kamienna Góra
- Wójciak Katarzyna - Kamienna Góra
- Bogdanowicz Agnieszka - Świdnica
- Markowska Agnieszka - Świdnica
- Król Paulina - Czarny Bor
CHŁOPCY Rocznik 1997
- Rafalski Bartłomiej – Czarny Bór
- Jasiurkowski Kacper - Czarny Bór
- Hawryluk Brajan - Marcinowice
- Fiołek Artur - Marcinowice
- Tomala Norbert - Marcinowice
- Spryszak Norbert - Marcinowice
- Sobies Mateusz - Czarny Bór
- Kotowski Kacper – Czarny Bór
- Kurnyta Mariusz - Czarny Bor
- Domański daniel - Kamienna Góra
- Szczepaniak Robert - Czarny Bór
- Skrzypiec Piotr - Czarny Bór
DZIEWCZĘTA Rocznik 1996 – 1995
- Prasek Agnieszka - Mieroszów
- Fabianowicz Agnieszka - Marcinowice
- Wożniak Ewa - Świdnica
- Prasek Agnieszka – Mieroszów
- Kłysz Karolina - Mieroszów
- Runo Izabela - Mieroszów
- Szulak Dagmara - Marcinowice
- Chrom Natalia - Mieroszów
- Marcinowska Klaudia - Mieroszów
- Musiał Aleksandra - Świdnica
- Bacik Barbara - Świdnica
- Gonek Anita - Marcinowice
CHŁOPCY Rocznik 1996 – 1995
- Pabisz Michał – Świdnica
- Janik Mateusz - Czarny Bór
- Filip Bartłomiej - Czarny Bór
- Dąbrowski Patryk - Mieroszów
- Wtorek Mariusz - Czarny Bor
- Cabała Gracjan - Czarny Bór
- Kwaśniewicz Adrian - Czarny Bór
- Tyc Adam - Świdnica
- Panfil Mateusz - Marcinowice
- Towarnicki Bartosz - Świdnica
- Mleczko Kamil - Marcinowice
- Drożdżal Mirosław - Mieroszów
- Piechota Szymon - Kamienna Góra
- Matusiewicz Krystian - Marcinowice
- Marcińczak Martin - Mieroszów
- Lema Jakub - Świdnica
- Bar Michał - Marcinowice
- Legiejew Mateusz - Marcinowice
- Piskowski Mateusz - Świdnica
- Kozioł Mateusz - Świdnica
- Sikora Adam - Mieroszów
- Buczek Grzegorz - Kamienna Góra
- Jabłoński Bartłomiej - Kamienna Góra -
- Gapski Łukasz - Kamienna Góra
- Jankowska Sonia - Świdnica
- Malinowska Sylwia - Czarny Bor
- Sobies Magdalena - Czarny Bór
- Gierat Aleksandra - Świdnica
- Kotas Piotr - Czarny Bór
- Leśnicki Marek - Świdnica
- Mydłowski Ryszard - Świdnica
- Janik Mateusz - Czarny Bór
- Cabała Gracjan - Czarny Bor
- Jasiecki Narcyz - Świdnica
- Urbaniak Marcin - Czarny Bór
- Walkowiak Igor - Czarny Bór
- Kwaśniewicz Adrian - Czarny Bór
- Rudnicki Tomasz - Czarny Bor
CHŁOPCY Rocznik 1994 -1993
1. Gerlich Rafał - Kamienna Góra
DZIEWCZĘTA Rocznik 1992 -1991
1. Gierat Aleksandra - Świdnica
CHŁOPCY Rocznik 1992 -1991
DZIEWCZĘTA Rocznik 1990 i starsi
CHŁOPCY Rocznik 1990 i starsi
Klasyfikacja powiatów:
I-Wałbrzych - 793 pkt
II - Świdnica - 668 pkt
III – Jelenia Góra - 109 pkt
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji Strefowych Indywidualnych Biegów Przełajowych: Dolnośląskiemu Zrzeszeniu LZS we Wrocławiu, Powiatowemu Zrzeszeniu LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Zarządowi ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Zarządowi UKN „MELAFIR” Czarny Bór, Zarządowi KS „SKALNIK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, SP w Czarnym Borze oraz Zarządowi Kopalni „MELAFIR” w Czarnym Borze.
- // -
W dniach 20 września2010r. w Witkowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Trójgaru. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Danuta Pyrdoł , Dariusz Malinowski
Nagrody: puchary i dyplomy ufundowane przez Prezesa Klubu Trójgarbu w Witkowie
W zawodach uczestniczyło łącznie 60 uczestników
KOŃCOWE WYNIKI: Miejsce I –JOKER Jaczków; II – ISKRA Witków; III – LESK Czarny Bór; IV - GIMNAZJUM CZARNY BÓR, Witków
Najlepszy strzelec turnieju - Kacper Mrówka
Najlepszy bramkarz turnieju - Kurnyta Radosław
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Centrum Kultury w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, KS „TRÓJGARB” Witków
- // -
W dniach 17 września2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Nożnej - chłopców Szkoła Podstawowa. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Danuta Pyrdoł , Gerard Górka
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: puchary - I-III miejsce- dyplomy i medale okolicznościowe; dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju – statuetki. W zawodach uczestniczyło łącznie 60 uczestników.
KOŃCOWE WYNIKI: Miejsce I– SKALNIK Czarny Bór; II – JOKER Jaczków; III – LESK Czarny Bór
Najlepszy strzelec turnieju - Patryk Jasiurkowski
Najlepszy bramkarz turnieju - Robert Szczepaniak
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
- // -
W dniach 11 września2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Nożnej - chłopców do lat 16-tu . Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Danuta Pyrdoł , Gerard Górka
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: puchary - I-III miejsce- dyplomy i medale okolicznościowe; dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju – statuetki. W zawodach uczestniczyło łącznie 80 uczestników.
KOŃCOWE WYNIKI:miejsce I – LESK Czarny Bór; II– BASZTA Czarny Bor; III – SKALNIK Czarny Bór
Najlepszy strzelec turnieju - Kamil Pielech
Najlepszy bramkarz turnieju - Dawid Storka
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
- // -
W dniu 10 września2010r. w Czarnym Borze odbył się Turniej Piłki Nożnej - dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze.
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Danuta Pyrdoł , Gerard Górka
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: puchary - I-III miejsce- dyplomy i medale okolicznościowe; dla najlepszego strzelca i bramkarza turnieju – statuetki. W zawodach uczestniczyło łącznie 60 uczestników
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – „GMINA CZARNY BÓR; II – „LESK” Czarny Bór; III – „SKALNIK ” Czarny Bór (1)
Najlepszy strzelec turnieju - Klaudia Łatka
Najlepszy bramkarz turnieju - Daniela Dobrzańska
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
- // -
W dniach 23, 25 i 28 sierpnia 2010r. w Czarnym Borzeodbył się Turniej MINI MISTRZÓW Piłki Siatkowej sponsorowany ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym orze. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Danuta Pyrdoł, Gerard Górka
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Urzędu Gminy w Czarnym Borze. Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe puchary i dyplomy.
W zawodach uczestniczyło łącznie 60 uczestników
WYNIKI KOŃCOWE: Miejsce I – Sędzisław; II – Kamienna Góra; III – Czarny Bór; IV – Witków
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 17 sierpnia 2010r. w Czarnym Borzeodbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Danuta Pyrdoł, Gerard Górka
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe, dyplomy puchary i medale.
W zawodach uczestniczyło łącznie 50 uczestników
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I –LESK Czarny Bor; II –Witków; III – Gimnazjum Czarny Bór; IV - Grzędy
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Zarządowi ULKS „LESK” w Czarnym Borze oraz Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 14 sierpnia 2010r. w Czarnym Borzeodbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze.
Sędziowali: Danuta Pyrdoł , Piotr Pyrdoł
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe, dyplomy puchary i medale.
W zawodach uczestniczyło łącznie 50 uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Kamienna Góra; II – Witków; III – Sędzisław; IV - Czarny Bor
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 07 sierpnia 2010r. w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Siatkowej - dziewcząt. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze
Sędziowali: Danuta Pyrdoł , Piotr Pyrdoł
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe, dyplomy puchary i medale.
W zawodach uczestniczyło łącznie 50 uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Patrycja; II – Stanisława; III – Dominika
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 24 lipca 2010r. w Czarnym Borzeodbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa ULKS „LESK”. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze.
Sędziowali: Danuta Pyrdoł , Piotr Pyrdoł
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze. Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe, dyplomy puchary i medale. W zawodach uczestniczyło łącznie 50 uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Damian; II – Dominik; III – Krzysztof
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju:, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze
- // -
W dniu 5 i 13 lipca 2010r. w Czarnym Borzeodbył się Turniej POWIATOWEJ LIGII PIŁKI SIATKOWEJ. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Impreza była dofinansowana ze środków Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe, dyplomy puchary i medale ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu. W zawodach uczestniczyło łącznie 50 uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – Kamienna Góra ; II – LESK Sędzisław ; III – LESK Czarny Bór
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Uczniowskiemu Ludowemu Klubowi „LESK” w Czarnym Borze, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze.
- // -
W czasie wakacji 2010r. uczniowie uczestniczyli w imprezach sportowych na terenie naszej Gminy oraz zorganizowano wyjazdy. Odbyły się:Zajęcia w ramach SKS – u (piłka siatkowa); Turnieje piłki siatkowej (Gminny, Powiatowy, o Puchar Prezesa Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” oraz Turniej MINI MISTRZÓW); Wyjazdy do Aquaparku do Wrocławia.
W tym roku na przełomie czerwca i lipca czas wolny spędzaliśmy w Zieleńcu na obozie w ramachprogramu „LATO 2010”. Głównym organizatorem i odpowiedzialnym za organizację wyjazdu był Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze. Sponsorowany ze środków ULKS „LESK”, Urzędu Gminy, Gimnazjum, Zarządu Kopalni Melafiru w Czarnym Borze oraz rodziców. Kadra obozu: Kierownik - Pani Danuta Pyrdoł, wychowawcy – Pani Grażyna Nir i Pani Edyta Kuzera; obsługa medyczna – Pani Agata Kochańska.
W czasie pobytu uczestniczyliśmy:
1) w wycieczkach pieszych (zwiedzaliśmy piękne okolice na tle Gór Orlickich: Zieleniec oraz ścisły rezerwat przyrody „Torfowisko pod Zieleńcem” z cennymi okazami przyrody utworzony w celu zachowania roślinności torfowiska wysokiego wraz z reliktowym stanowiskiem brzozy karłowatej. Zobaczyliśmy również: kosodrzewinę, sosnę błotną, rosiczkę, żurawinę błotną, bagno zwyczajne oraz liczne bezkręgowce) i wycieczkach autokarowych (nakolorową fontannę i dworek im. Fryderyka Chopina w Dusznikach Zdroju; tor saneczkowy i basen rekreacyjny przy Centrum Rekreacyjno – Szkoleniowym w Polanicy Zdroju oraz przepiękny Szczeliniec Wielki przy Parku Narodowym Gór Stołowych); 2) w zajęciachna siłowni; 3) został zorganizowany Konkurs na najładniejszy pokój; 4) odbyły się turnieje piłki siatkowej, nożnej i koszykówki. W rozgrywkach uczestniczyli wszyscy uczestnicy zgrupowania w Zieleńcu. (grupa z Czarnego Boru i grupa ze Słupska)
Uczestnicy dziękują Zarządowi Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze, Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Dyrekcji Gimnazjum w Czarnym Borze, Zarządowi Kopalni Melafiru w Czarnym Borze oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu letniego wypoczynku w ramach Programu „LATO 2010”.
- // -
W dniu 23 czerwca 2010r. w Głuszycy odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „PUCHAR LATA 2010” sponsorowany przez Urząd Miasta w Głuszycy. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Urząd Miasta w Głuszycy, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu
Odpowiedzialni - Zarząd KS „WŁÓKNIARZ” Głuszyca,
Sędziowali: Grabowski Damian, Tobiasz Czesław
Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Głuszycy..
Nagrody: I - III miejsce - pamiątkowe medale, I – IV miejsce - puchary i dyplomy, dla najlepszego bramkarza i strzelca turnieju – statuetki. W zawodach uczestniczyło łącznie 100 uczestników.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I – WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA; II - SKALNIK CZARNY BÓR; III – SZKOŁA PODSTAWOWA CZARNY BÓR
Najlepszy strzelec turnieju – Sosnowski Mikołaj
Najlepszy bramkarz turnieju – Majchrowski Kacper
Najlepszy zawodnik turnieju - Pakulski Dawid
Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Miasta w Głuszycy,
Do etapu strefowego zakwalifikowała się drużyna: Włókniarz „Głuszyca”
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, oraz Urzędowi Miasta w Głuszycy.
- // -
W dniu 16 czerwca 2010r. na obiektach sportowych w Kuźnicach odbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej chłopców „MINI MUNDIAL – ORLIK 2010”
sponsorowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu
Organizator - DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu,
Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Grabowski Damian, Tobiasz Czesław
Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze. Nagrody: puchary i dyplomy. W turnieju uczestniczyło 100 uczestników.
KOŃCOWE WYNIKI: Miejsce I - WŁOCHY (Marcinowice); II - PARAGWAJ (Boguszów); III – NOWA ZELANDIA (Czarny Bór); IV – SŁOWACJA (Piława Dolna); V - Roztocznik
Do etapu dolnośląskiego zakwalifikowała się drużyna: WŁOCHY(Marcinowice);
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, OPS w Czarnym Borze, ULKS ”LESK” w Czarnym Borze oraz Urzędowi Miasta w Boguszowie za udostępnienie obiektu sportowego – ORLIKA
- // -
W dniu 15 czerwca 2010r. na obiektach sportowych w Kuźnicach odbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt „MINI MUNDIAL – ORLIK 2010”
sponsorowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu
Organizator - DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu,
Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Grabowski Damian, Tobiasz Czesław
Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze. Nagrody: puchary i dyplomy. W turnieju uczestniczyło 70 uczestników
KOŃCOWE WYNIKI: Miejsce I – SŁOWACJA (Żarów); II -WŁOCHY (Piława Dolna);
III- PARAGWAJ (Boguszów – Gorce); IV - NOWA ZELANDIA (Czarny Bor)
Do etapu dolnośląskiego zakwalifikowały się drużyny: SŁOWACJA (Żarów) i WŁOCHY(Piława Dolna);.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, ULKS ”LESK” w Czarnym Borze oraz Urzędowi Miasta w Boguszowie za udostępnienie obiektu sportowego – ORLIKA.
- // -
W dniu 10 czerwca 2010r. w Kuźnicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „MINI MUNDIAL – ORLIK 2010” – chłopcy rocznik 1996 i młodsi
Organizator - PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Odpowiedzialni - Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
Sędziowali: Wyszowski Ryszard, Pyrdoł Piotr
Impreza była dofinansowana ze środków ULKS „LESK” w Czarnym Borze.
Nagrody: medale, puchary i dyplomy, dla najlepszego bramkarza i strzelca turnieju – statuetki.
KOŃCOWE WYNIKI: miejsce I – Szkoła Podstawowa CZARNY BÓR; II- Szkoła Podstawowa WITKOW; III – LESK CZARNY BÓR, IV - SKALNIK CZARNY BÓR
Najlepszy strzelec turnieju – Marczak Damian
Najlepszy bramkarz turnieju – Storka Dawid
Do etapu strefowego zakwalifikowały się drużyny: Szkoła Podstawowa w Czarnym Borze oraz Szkoła Podstawowa w Witkowie
- // -
W dniach od 01 i 02 czerwca 2010r. w Czarnym Borzeodbył się EUROPEJSKI TYGODZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie Gimnazjum w Czarnym Borze.
Organizator:
- Gimnazjum w Czarnym Borze
- ULKS „LESK” w Czarnym Borze,
- Powiatowe Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu,
Odpowiedzialni:
- Nauczyciele Gimnazjum w Czarnym Borze,
- Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze
- Zarząd Powiatowego Zrzeszenie LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu
Impreza była dofinansowana ze środków:
- STAROSTWA POWIATOWEGO w Wałbrzychu,
- Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze
- Gimnazjum w Czarnym Borze
- Urzędu Gminy w Czarnym Borze
- // -
W dniu 8 maja 2010r. w Czarnym Borze odbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej „PIŁKARSKA KADRA CZEKA 2010 dziewcząt”
WYNIKIKOŃCOWE w kategorii dziewcząt: miejsce I miejsce – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie; II miejsce – ULKS „LESK” Czarny Bór; III miejsce – GLKS Świdnica, GLKS Marcinowice. Gimnazjum reprezentowały: Duda Justyna, Kitlińska Natalia, Matusiak Karolina, Karczewska Daria,
Kaczanowska Dagmara, Honc Monika, Storka Klaudia, Chałupa Patrycja, Sobies Magdalena, Świerczyńska Monika
Do rozgrywek dziewcząt dolnośląskich zakwalifikowała się drużyna: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie.
Wszyscy uczestnicy otrzymali posiłek ufundowany przez Urząd Gminy w Czarnym Borze oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Lesk” w Czarnym Borze.
Opiekunowie: Danuta Pyrdoł, Marcin Gryka, Ryszard Wyszowski
Sędziował: Grabowski Robert
Organizatorzy Turnieju dziękują za pomoc przy organizacji imprezsportowych: Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze, Uczniowskiemu Ludowemu Klubowi Sportowemu „LESK” w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 30 kwietnia 2010r. w Dziećmorowicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „PIŁKARSKA KADRA CZEKA 2010 dziewcząt i chłopców”
Organizator -Zarząd Klubu „SYDETY” Dziećmorowice, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Wałbrzychu
Opiekunowie: Danuta Pyrdoł, Iwona Wożniak, Marcin Gryka, Mieczysław Osiecki, Ryszard Wyszowski, Krzysztof Ryl
Sędziowali: Tobiasz Czesław, Kuś Krzysztof
WYNIKI KOŃCOWE w kategorii dziewcząt: miejsce I miejsce – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie; II miejsce – ULKS „LESK” Czarny Bór; III miejsce – Gimnazjum nr 2 w Gorcach. Gimnazjum reprezentowały: Duda Justyna, Kitlińska Natalia, Matusiak Karolina, Karczewska Daria, Kaczanowska Dagmara, Honc Monika, Storka Klaudia, Chałupa Patrycja, Sobies Magdalena, Świerczyńska Monika
Najlepszy strzelec turnieju - Ciernik Agata (Gimnazjum nr1)
Najlepszy bramkarz turnieju - Śleboda Magdalena (Gimnazjum nr 1)
Do Strefowych rozgrywek dziewcząt zakwalifikowały się drużyny: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie i ULKS „LESK” Czarny Bór.
WYNIKI KOŃCOWE w kategorii chłopców: I miejsce - „GRODNO” Zagórze; II miejsce - Gimnazjum Czarny Bór; III miejsce - JOKER Jaczków; IV miejsce - Gimnazjum Walim . Gimnazjum reprezentowały
Najlepszy strzelec turnieju - Mateusz Janik (Gimnazjum Czarny Bór)
Najlepszy bramkarz turnieju - Bąkiewicz Piotr (Grodno Zagórze)
Do Strefowych rozgrywek chłopców zakwalifikowały się drużyny: „GRODNO” Zagórze, Gimnazjum Czarny Bór
Wszyscy uczestnicy otrzymali posiłek ufundowany przez Klub „SUDETY” Dziećmorowice.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Urzędowi Gminy w Walimiu, Zarząd Klubu „SYDETY”, LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu.
- // -
W dniu 21 kwietnia 2010r. w Kuźnicach odbył się I ETAP Turnieju COCA - COLA CUP 2010 – chłopców. Zajęliśmy II miejsce. Gimnazjum reprezentowali: Cieszkowski Adam, Gaweł Piotr, Grudzień Michał , Becht Tomasz, Janik Mateusz, Rudnicki Tomasz, Śpiewak Adrian, Szega Adam, Mastej Adrian, Florian Dominik, Poniewierski Łukasz, Stec Maksymilian.
- // -
W dniu 19 kwietnia 2010r. w Wałbrzychu odbył się I ETAP Turnieju COCA - COLA CUP 2010 - dziewcząt. Zajęliśmy II miejsce. Gimnazjum reprezentowały: Duda Justyna, Kitlińska Natalia, Matusiak Karolina, Karczewska Daria, Kaczanowska Dagmara, Honc Monika, Storka Klaudia, Chałupa Patrycja, Sobies Magdalena, Świerczyńska Monika.
Do dolnośląskich rozgrywek dziewcząt zakwalifikowało się Gimnazjum nr 1 w Boguszowie.
- // -
W dniu 16 kwietnia 2010r. w Kuźnicach odbył się „MINI MUNDIAL – ORLIK 2010- dziewcząt” Były to ELIMINACJE POWIATOWE. Zajęliśmy II miejsce. Gimnazjum reprezentowały: Duda Justyna, Kitlińska Natalia, Matusiak Karolina, Karczewska Daria, Kaczanowska Dagmara, Honc Monika, Storka Klaudia, Chałupa Patrycja, Sobies Magdalena, Świerczyńska Monika.
Do dolnośląskich rozgrywek dziewcząt zakwalifikowało się Gimnazjum nr 1 w Wałbrzychu.
- // -
W dniu 09 kwietnia 2010r. w Boguszowie odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej – dziewcząt.
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I miejsce – Gimnazjum nr 1 w Boguszowie; II miejsce – Gimnazjum Czarny Bór; III miejsce – Gimnazjum nr 2 w Gorcach.
Gimnazjum reprezentowały: Duda Justyna, Kitlińska Natalia, Matusiak Karolina, Karczewska Daria, Kaczanowska Dagmara, Honc Monika, Storka Klaudia, Chałupa Patrycja, Sobies Magdalena, Świerczyńska Monika
Do rozgrywek powiatowych zakwalifikowały się drużyny: Gimnazjum nr 1 w Boguszowie oraz Gimnazjum Czarny Bór.
- // -
W czasie ferii 2010 odbył się X JUBILEUSZOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ pod hasłem „Bez nałogów i przemocy”, Turniej Piłki Halowej oraz Turniej PIŁKI SIATKOWEJ dziewcząt i chłopców. System rozgrywek: „każdy z każdym”
Za udział w Turnieju uczestnicy otrzymali dyplomy; zdobywcy I, II i III miejsca - medale okolicznościowe, najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec - statuetki i puchary
WYNIKI KOŃCOWE X JUBILEUSZOWGO TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ
Grupa I - dziewczęta: miejsce: I – GIMNAZJUM Czarny Bór ; II - „LESK” Czarny Bór,
SZKOŁA PODSTAWOWA Czarny Bór
Grupa II - chłopcy Szkoły Podstawowej : miejsce: I - GÓRNIK CZARNY BÓR; II - ARSENAL
CZARNY BÓR; III - SKALNIK CZARNY BÓR
Grupa III - chłopcy klas I Gimnazjum: miejsce: I - AC MILAN CZARNY BÓR, II –Szkoła
Podstawowa CZARNY BÓR; III – Szkoła Podstawowa WITKÓW
Grupa IV - chłopcy klas II i III Gimnazjum: miejsce :I - KS WITKÓW CITY; miejsce II -
DREAM TEAM Czarny Bór; miejsce III - LESK SĘDZISŁAW
Najlepszy bramkarz turnieju : Agnieszka Kozyra, Kamil Ptaszek, Dawid Storka, Norbert Machowski,
Król strzelców turnieju: Nikola Foryś, Dawid Pokrzywa, Bartosz Rafalski, Adam Cieszkowski,
- // -
WYNIKI KOŃCOWE TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ – KATEGORIA - chłopcy : miejsce: I – AC MILAN CZARNY BÓR;II -Szkoła Podstawowa CZARNY BÓR; III - GÓRNIK CZARNY BÓR; IV - ARSENAL CZARNY BÓR, V - SKALNIK CZARNY BÓR
Najlepszy bramkarz turnieju - Kamil Ptaszek
Najlepszy strzelec turnieju - Dawid Pokrzywa
- // -
WYNIKI KOŃCOWE : TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ dziewcząt i chłopców:
kategoria – chłopcy: miejsce I – Kamienna Góra; II - Mieroszów; III - Czarny Bór; IV - Witków
kategoria – dziewczęta: miejsce I -Witków; II – Czarny Bór I; III -Czarny Bór II
Wszyscy uczestnicy otrzymali posiłek ufundowany przez Urząd Gminy w Czarnym Borze, Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnym Borze oraz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Lesk” w Czarnym Borze.
Opiekunowie: Danuta Pyrdoł, Marcin Gromala, Tadeusz Pyrdoł
Sędziował: Ryszard Wyszowski.
Organizatorzy Turnieju dziękują za pomoc przy organizacji imprezsportowych: Urzędowi Gminy w Czarnym Borze, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, Centrum Kultury w Czarnym Borze, Uczniowskiemu Ludowemu Klubowi Sportowemu „LESK” w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 11 grudnia 2009 roku w Oławie w hotelu Marta odbyło się uroczyste podsumowanie X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością : Wicemarszałek Sejmiku Dolnośląskiego Stanisław Longawa, Dyrektor Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Marcin Przychodny, Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie, Przewodniczący Samorządów , Działacze i Sympatycy Ludowych Zespołów Sportowych. Uroczystość otworzył i gości przywitał Przewodnicząc Rady Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS Senator RP Stanisław Jurcewicz, który dokonał krótkiego podsumowania przebiegu X Igrzysk za 2009 rok. W trakcie uroczystości wręczone zostały okazałe puchary gminom ( miejsca 1-20) oraz powiatom (miejsca 1-15). Natomiast 70 samorządowców i działaczy zostało uhonorowanych indywidualnymi statuetkami za pomoc przy organizacji Igrzysk. Imprezę swoim występem uświetnił zespół POREMBIOK z Oławy. Na ręce Pana Starosty Oławskiego Marka Szponara oraz Przewodniczącego PZ LZS w Oławie Waldemara Chwajołaskładamy gratulacje i podziękowanie wszystkim organizatorom imprez sportowych.
W ogólnej klasyfikacji Gmina Czarny Bór zajęła 12 miejsce (na 88 gmin), Powiat Wałbrzych 14 miejsce. Za pomoc przy organizacji Igrzysk Senator RP Stanisław Jurcewicznagrodził Panią Danutę Pyrdoł.
- // -
W dniu 21 listopada 2009r. w Czarnym Borze i Gorcach odbył się FINAŁ DOLNOŚLĄSKI Turnieju Halowej Piłki Nożnej - chłopców do lat 15-tu w ramach X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. P a t r o n a t h o n o r o w y: Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
Organizatorami imprezy byli Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu, Powiatowe Zrzeszenie LZS "Ziemia Wałbrzyska" w Wałbrzychu, Urząd Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS "LESK" w Czarnym Borze, Urząd Miasta w Boguszowie – Gorcach, Ośrodek Sportu i rekreacji w Boguszowie – Gorcach oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
NAGRODY: pamiątkowe puchary i dyplomy - otrzymały wszystkie uczestniczące zespoły oraz pamiątkowe medale – zespoły, które zajęły I, II i III miejsce.
W turnieju uczestniczyło łącznie 200 uczestników
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I - GIMNAZJUM MARCINOWICE; II - LZS MIŁORADZICE; III - MKS PIAST ŻMIGRÓD; IV - WILKÓW - OSIEDLE ZŁOTORYJA; V - GIMNAZJUM NR 1 LUDWIKOWICE; VI - GIMNAZJUM JERZMANKI; VII - GIMNAZJUM WIERZBNO; VIII - UKS „KAMIENICA” STARA KAMIENICA
Wszyscy uczestnicy otrzymali posiłek. Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: Urzędowi Marszałkowskiemu we Wrocławiu, DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, UG w Czarnym Borze , UM w Boguszowie, Gimnazjum w Czarnym Borze ULKS „LESK” w Czarnym Borze Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie – Gorcach oraz CK w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 8 listopada 2009r w Czarnym Borzeodbył się Strefowy Turnieju Piłki Siatkowej – kobiet w ramach X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k Woj. Dolnośląskiego.
Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu.
Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I miejsce – „JOKER” JACZKÓW, II miejsce - LESK CZARNY BÓR; III miejsce - GIMNAZJUM CZARNY BÓR; IV miejsce - GLKS ŚWIDNICA
Do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 15 listopada 2009r. w Lubiniu zakwalifikowała się drużyna - MKS ŚWIDNICA.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: M a r s z a ł k o w i Woj. Dolnośląskiego, DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz CK w Czarnym Borze.
Klasyfikacja powiatów:
I - Wałbrzych - 38 pkt
II -Świdnica - 35 pkt
- // -
W dniu 8 listopada 2009r w Czarnym Borzeodbył się Strefowy Turnieju Piłki Siatkowej – mężczyzn w ramach X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. P a t r o n a t h o n o r o w y : M a r s z a ł e k Woj. Dolnośląskiego.
Impreza była dofinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu.
Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
WYNIKI KOŃCOWE: miejsceI miejsce – JOKER JACZKÓW,II miejsce -GLKS BOLKO ŚWIDNICA; III miejsce - LESK CZARNY BÓR; IV miejsce - MKS ŚWIDNICA
Do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 21 listopada 2009r. w Środzie Śląskiej zakwalifikowała się drużyna - JOKER JACZKÓW.
Organizatorzy dziękują za pomoc przy organizacji turnieju: M a r s z a ł k o w i Woj. Dolnośląskiego, DZ LZS we Wrocławiu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, UG w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze oraz CK w Czarnym Borze.
Klasyfikacja powiatów:
I- Wałbrzych - 38 pkt
II -Świdnica - 35 pkt
- // -
W dniu 30 października2009r w Czarnym Borze odbył Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców do lat 15 – tu. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”. Impreza była dofinansowana ze środków STAROSTWO POWIATOWE Wałbrzychu, Urzędu Gminy w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze Centrum Kultury w Czarnym Borze oraz Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze. Nagrody: puchary - I-III miejsce- dyplomy i medale okolicznościowe; dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju – statuetki.
Organizator - ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Gimnazjum w Czarnym Borze,
Współorganizatorzy – STAROSTWO POWIATOWE Wałbrzychu, PZ LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Urząd Gminy oraz Centrum Kultury w Czarnym Borze
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I miejsce – „JOKER” JACZKÓW, II miejsce - „SKALNIK” CZARNY BÓR, III miejsce - „LESK” SĘDZISŁAW, IV miejsce - GIMNAZJUM BOGUSZÓW
Do rozgrywek Strefowych zakwalifikowały się drużyny: „JOKER” JACZKÓW, „SKALNIK” CZARNY BÓR.
Eliminacje strefowe odbędą się 11 listopada 2009r. na obiektach sportowych w Czarnym Borze.
Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej
– chłopców do lat 15 – tu: STAROSTWU POWIATOWEMU w Wałbrzychu, Powiatowemu Zrzeszeniu LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Gimnazjum w Czarnym Borze, UG w Czarnym Borze oraz CK w Czarnym Borze.
- // -
W dniu 1 października 2009r. w Czarnym Borze odbyły się Mistrzostwa strefy VIII w Biegach Przełajowych w ramach X DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI. Organizatorami byli: LZS „ZIEMIA WAŁBRZYSKA” w Wałbrzychu, Urząd Gminy w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, UKN „MELAFIR” Czarny Bór, Gimnazjum w Czarnym Borze, SP w Czarnym Borze
Patronat honorowy : M a r s z a ł e k Woj. D o l n o ś l ą s k i e g o
Impreza była dofinansowana ze Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu; Urzędu Gminy w Czarnym Borze; Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „LESK” w Czarnym Borze
Nagrody: - medale za I, II i III miejsce –ze środków Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu
- nagrody rzeczowe - ze środków Urzędu Gminy w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze
W zawodach uczestniczyło łącznie 200 uczestników, w tym 139 zawodniczek i zawodników.
Wyniki końcowe
Rocznik 1997 - 1998 |
|||||||
DZIEWCZĘTA
|
CHŁOPCY
|
||||||
ROCZNIK 1996 |
|||||||
DZIEWCZĘTA
|
CHŁOPCY
|
||||||
Rocznik 1995 – 1994 |
|||||||
DZIEWCZĘTA
|
CHŁOPCY
|
||||||
Rocznik 1993 - 1992 |
|||||||
DZIEWCZĘTA
|
CHŁOPCY
|
||||||
Rocznik 1991 -1990 |
|||||||
DZIEWCZĘTA1. Gierat Aleksandra - Świdnica |
CHŁOPCY
|
||||||
Rocznik 1989 i starsi |
|||||||
- |
CHŁOPCY
|
||||||
Klasyfikacja powiatów:
I - Świdnica - 855 pkt
II - Wałbrzych - 531 pkt
III – Jelenia Góra - 85 pkt
Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji Strefowych Biegów Przełajowych
- // -
W czasie wakacji 2009r. uczniowie uczestniczyli w imprezach sportowych na terenie naszej Gminy oraz zorganizowano wyjazdy. Odbyły się:Zajęcia SKS – u piłka siatkowa, piłka halowa;Turnieje Piłki Siatkowej i Piłki Halowej; Wyjazd do Aquaparku do Wrocławia; Wyjazd na koncert do Wrocławia. Organizatorem było Gimnazjum w Czarnym Borze; Odpowiedzialna – Pani Danuta Pyrdoł.
- // -
W dniu 1 czerwca 2009r. w Czarnym Borzeodbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Piłkarska kadra czeka – chłopców rocznik 1993 sponsorowany przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA dla WSZYSTKICH. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”
Organizator - Gimnazjum w Czarnym Borze, ULKS „LESK” w Czarnym Borze, Zarząd ULKS „LESK” w Czarnym Borze – Danuta Pyrdoł, Ryszard Wyszowski
WYNIKI KOŃCOWE: miejsce I -„SUDETY” DZIEĆMOROWICE; II -„JOKER” JACZKÓW; III -
„LESK” SĘDZISŁAW, IV - GIMNAZJUM CZARNY BÓR
Najlepszy strzelec turnieju – Mariusz Twardowski - „JOKER” JACZKÓW
Najlepszy bramkarz turnieju – Amin Stitou - „SUDETY” DZIEĆMOROWICE
Impreza była dofinansowana ze środków STAROSTWA POWIATOWEGO w WAŁBRZYCHU, Urzędu Gminy w Czarnym Borze oraz ULKS „LESK” w Czarnym Borze