Walentynki

Odsłony: 592  

W piątek dokonano oficjalnego ogłoszenia wyników i rozdania nagród dla zwycięzców oraz słodyczy dla pozostałych uczniów. Tego dnia wszyscy ubrani byli na kolor czerwony, dominowały   oczywiście papierowe serce.

Cały tydzień krążyła walentynkowa poczta, która i  tego dnia miała swój finał. Dzieci obdarowywały się miłymi słowami, słodyczami, maskotkami i kwiatami. Dzień ten przepełniony był radością,  ciepłem i ogromną serdecznością.

Z tej okazji Szkolne Koło  PCK zorganizowało kiermasz z ciastami, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony  był na zakup  bardzo potrzebnych pieluszek do Domu Dziecka. Nie odbyło się  oczywiście bez pomocy rodziców przy ich wypiekach. Uczniowie, którzy upiekli ciasta to: Klaudia Poręba z Vb, Natalia Babik z IVb, Seweryn Babiarz z Va i Wiktoria Kosek z Va.  Na korytarzu szkolnym przy pięknie i nastrojowo przygotowanej dekoracji przez członków PCK,  każdy mógł zakupić kawałek słodkości, a tym samym wspomagał bardzo szlachetną akcję, poświęconą najmłodszym dzieciom.

Wszystkim  z całego serca dziękujemy!!!

Organizatorzy: T. Śmiłowska,  J.Urbaniak, M. Wojtarowicz