Baraniec Danuta

zajęcia komputerowe ,matematyka, informatyka

Bieniasiewicz Marzena

pedagog szkolny, logopeda

Bocheńska Renata

wicedyrektor, pedagog szkolny, wdż

Borcoń Marta

język polski

Bródka Dominika

język angielski

Bugaj Iwetta

edukacja wczesnoszkolna, technika

Ciągło Monika logopeda

Chylińska Elżbieta

wychowanie przedszkolne

Czopek Małgorzata

wychowanie przedszkolne

Duroł Grażyna

edukacja wczesnoszkolna,,

Duroł Joanna

edukacja wczesnoszkolna,,

Glazar – Kwiecień Marzanna

przyroda, biologia

Głębocka Paulina

język angielski

Górecka Ewa

świetlica

Gryka Paulina

historia, wos

Igras Edyta

świetlica , technika ,muzyka

Janik Anna

muzyka ,plastyka, religia

Kaczanowska Anna

język niemiecki

Kamińska - Sawicka Agata logopeda

Kargol Elżbieta

geografia, plastyka , zajęcia artystyczne, świetlica

Karolczyk Jolanta

wychowanie przedszkolne

Kiełbasa Halina

wychowanie przedszkolne

Koralewska Krystyna

wicedyrektor, język polski

Kotas Teresa

matematyka, zajęcia komputerowe

Kotas Zdzisław

wychowanie fizyczne

ks. Sałaga Piotr religia

Kuzera Edyta

matematyka, informatyka

Lech Agata język angielski

Lewandowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, plastyka

Lipień Stanisława

wychowanie przedszkolne

Łatka Anna

fizyka, chemia

Madejewska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

Madziar – Kosek Sigrid

wychowanie przedszkolne

Marczak Marcelina edukacja wczesnoszkolna
Michalak Barbara wos

Nir Grażyna

biblioteka, j. polski

Policht Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

Pyrdoł Danuta

wychowanie fizyczne

Rafałowicz Katarzyna

język polski,

Rafałowicz Konrad

język angielski

Rałowski Radosław

wychowanie fizyczne

Skowrońska Ewa

matematyka, przyroda, zajęcia komputerowe

Szczapaniak Grażyna

wychowanie przedszkolne

Szyda Sławomir

wychowanie fizyczne

Śmiłowska Teresa

religia

Turek Dorota

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe

Urbaniak Julita

język polski, historia

Urbaniak Marcin

wychowanie fizyczne

Wilk Wiesława

pedagog szkolny, biologia, wdż

Włodarz – Uszko Anetta

wychowanie przedszkolne

Wodziak Arkadiusz

fizyka, zajęcia techniczne, edb

Wojtarowicz Malwina

język angielski

Zamojska Jowita

wychowanie fizyczne, świetlica, pedagog

Zasada Danuta

świetlica, religia

Zima Ewa

edukacja przedszkolna

Żuraw Honorata

język polski , historia