Nasi uczniowie w finale wojewódzkiego konkursu wiedzy „Dolnośląskim szlakiem - cuda natury i architektury”

Administrator  
Odsłony: 1374  

logo copyJak już informowaliśmy wcześniej nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji wojewódzkiego konkursu wiedzy o Dolnym Śląsku „Dolnośląskim szlakiem - cuda natury i architektury”. Konkurs zorganizowany został  przez Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu oraz Fundację PAX ET BONUM. Dużym sukcesem jest zakwalifikowanie się piątki naszych uczniów do etapu finałowego, a dokonali tego: Natalia Babik, Julia Lipowicz, Jakub Lis, Aleksandra Malinowska, Julia Tomasiak. Kwalifikacja naszych uczniów do finału nastąpiła po napisaniu przez nich testu etapu szkolnego oraz ocenie w etapie powiatowym przygotowanych przez uczniów prezentacji multimedialnych o zakątkach Dolnego Śląska.

Finał odbędzie się 22 maja w Legnicy, gdzie nasi reprezentanci będą się zmagać się  kolejnym testem obejmującym pytania z dziedziny geografii, przyrody i historii sztuki. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.