Nowy Samorząd już wybrany!

Administrator  
Odsłony: 1450  

samorzadUwaga! Już wiemy, którzy uczniowie będą w tym roku sprawować władzę w naszej szkole. Dnia 30 września Pani dyrektor Anna Dziewit ogłosiła wyniki głosowania na kandydatów do Samorządu Uczniowskiego, które odbyło się tydzień wcześniej. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby  do pracy w nowym Samorządzie Uczniowskim:

Przewodnicząca: Dominika Mrówka, klasa 8b;

Zastępca: Daria Adamczak, klasa 8 b;

Zastępca: Wiktoria Krol, klasa 8 b;

Sekretarz: Marcin Bijak, klasa 8 a.

Samorządowcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz całej społeczności uczniowskiej, godnego reprezentowania naszej szkoły i podejmowania wielu ciekawych inicjatyw, wspierających aktywność wszystkich uczniów Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. (M.W.)