Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Witkowie

Administrator  
Odsłony: 2325  

322 stycznia o godzinie 11.00 przywitaliśmy w naszym przedszkolu licznie zgromadzonych gości. Na nasze zaproszenie przybyli Babcie i Dziadkowie, którzy z wielką chęcią chcieli nas zobaczyć i wysłuchać.

Program artystyczny, przygotowany na tę okazję, składał się z  tańców maluchów, wierszy i piosenki starszaków, a także tradycyjnego „Sto lat!” zaśpiewanego dla wszystkich zgromadzonych kochanych seniorów. Babcie i Dziadkowie nie szczędzili braw swoim pociechom. W niejednym oku zakręciła się łza szczęścia.

Nie tylko dzieci złożyły życzenia Babciom i Dziadkom, ponieważ do życzeń przyłączyła się także pani dyrektor Anna Dziewit, która również przekazała miłym gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Po występach wnuków, zaprosiliśmy naszych gości na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie, przygotowany przez rodziców.

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka były wielkim wydarzeniem w życiu dziadków i ich wnucząt. Miały one charakter rodzinny, dały okazję do wspólnych rozmów i zabawy członków rodzin przedszkolaków. (M.L.) 1 copy copy2 copy4 copy copy5.16 copy copy7 copy