Nasi uczniowie w finale wojewódzkiego konkursu wiedzy „Dolnośląskim szlakiem - cuda natury i architektury”

Administrator  
Odsłony: 365  

LOGO konkBiałeMaleUczniowie naszej szkoły, mimo czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół, wzieli udział w kolejnej edycji wojewódzkiego konkursu wiedzy o Dolnym Śląsku „Dolnośląskim szlakiem - cuda natury i architektury”. Konkurs zorganizowany został  przez Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu oraz Fundację PAX ET BONUM. Dużym sukcesem jest zakwalifikowanie się szóstki naszych uczniów do etapu finałowego, a dokonali tego: Paulina Bielak VIIB, Magda Borowska VIIA, Karolina Dudek VIIIA, Hanna Kozań VIIA, Julia Kożuch VIIA, Kinga Majkrzak VIIB. Kwalifikacja naszych uczniów do finału nastąpiła po napisaniu przez nich na początku marca testu etapu szkolnego oraz ocenie w etapie powiatowym przygotowanych przez uczniów prezentacji multimedialnych o zakątkach Dolnego Śląska.

Finał odbędzie się 23 maja poprzez portal testowy online, gdzie nasi reprezentanci będą się zmagać się testem obejmującym pytania z dziedziny geografii, przyrody i historii sztuki. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.