Dzień Pluszowego Misia

Odsłony: 563  

image425 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Miś to dobry przyjaciel każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet powierzyć mu swój największy sekret. Moda na misie nie przemija! Mimo że w tym roku dzieci nie mogły pochwalić się własnymi pluszakami, to zabawy nam nie brakowało! W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji.  Dzieci brały udział w misiowych tańcach, oczywiście przy piosenkach o misiach, a także  kreatywnych zabawach ruchowych i plastycznych. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas. (K.W.) image0image3image5image6image7image8image9image10image11image12image13image14