Sukces ucznia naszej szkoły Kajetana Urbaniaka na Mistrzostwach Polski

Odsłony: 3746

Image 1W dniach 29.01. – 01. 02. 2021 r. w Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików i Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach narciarskich. Zawodnicy rywalizowali o mistrzowskie tytuły w biegach dystansowych stylem klasycznym i dowolnym oraz w czteroosobowych sztafetach .

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że uczeń klasy VII a Kajetan Urbaniak, zdobył brązowy medal  w biegu sztafetowym,  zajmując tym samym z drużyną trzecie miejsce na 13  zespołów uczestniczących w zawodach. Kajetan jest na codzień reprezentantem UKN Melafir Czarny Bór, w zawodach wzmacniał siły zaprzyjaźnionego klubu MUKN "Pod Stróżą" Lubawka.

W rywalizacji indywidualnej techniką dowolną zajął bardzo wysokie 6. miejsce, podejmując rywalizację z  70 innymi  uczestnikami, a w zmaganiach techniką klasyczną  uplasował się na 10. miejscu.