Nasze sukcesy

Odsłony: 513  

Zrzut ekranu 2022 06 20 083929Z radością informujemy, że Sebastian Becht, uczeń klasy VIIIA, zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Dolnym Śląsku „Dolnośląskim Szlakiem – cuda natury i architektury” w kategorii nagroda specjalna za prezentację.

Konkurs zorganizowany został w ramach konkursów „Wędrówki szlakiem wartości” przez Szkołę Podstawową nr 29 we Wrocławiu oraz Fundację PAX ET BONUM i objęty był patronatem Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnośląskiego, Wojewody, Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i Kolei Państwowych.

Jak informowaliśmy wcześniej, finał konkursu odbył 8 czerwca w Żmigrodzie, podczas którego siódemka naszych uczniów: Sebastian Becht VIIIA, Adam Bugajski VIIB, Maria Łękawska VIIA, Dawid Łyzuń VIIB, Julia Partyńska VIIB, Alicja Truszczyńska VIIB oraz Kajetan Urbaniak VIIIA zmagali się z pytaniami testu finałowego. Wszyscy uczestnicy etapu finałowego wzięli również udział w warsztatach przyrodniczych zorganizowanych przez Nadleśnictwo Żmigród.

Pierwsze miejsce Sebastiana Bechta jest kolejnym sukcesem naszej szkoły w tym konkursie (przypomnijmy - Julia Kożuch zajęła I miejsce w zeszłorocznej edycji).

Szczegółowe informacje o konkursach „Wędrówki Szlakiem Wartości” oraz nt. Gali Laureatów znajdują się na stronie www.paxetbonum.pl.

Gratulujemy Sebastianowi sukcesu! (E.K.)2 copy3 copy