Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Odsłony: 3501

PHOTO 2023 05 22 09 26 43Nasi uczniowie na co dzień ciężko pracują, trenując w zaprzyjaźnionym ze szkołą klubie piłkarskim AP Futgol Czarny Bór. Szkoła  współpracuje z okolicznymi  klubami sportowymi i ma to szczęście, że spośród ich zawodników może stworzyć szkolny zespół piłkarski. Ciężka praca zawodników w klubach oraz bardzo wysoki poziom umiejętności doprowadziła nas do finałów wojewódzkich: „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.
Cel był ambitny – zagrać w finale, jednak tuż przed turniejem dwóch naszych zawodników nabawiło się kontuzji, które nie pozwoliły im na występy podczas finałów Dolnego Śląska. Pomimo wielkiej woli walki, determinacji i pozytywnej motywacji nie udało się wyjść z grupy w wielkim finale. W turnieju finałowym w Świdnicy uczestniczyło 28 najlepszych szkolnych drużyn w kategorii U-12 chłopców.  Jesteśmy dumni, że nasi  uczniowie mogli godnie reprezentować szkołę i pokazać swoje umiejętności wśród najlepszych dolnośląskich szkół. Szkołę reprezentowali: Mateusz Gryka, Konrad Jeliński, Michał Krzystek, Krzysztof Wiktor, Aleksander Truszczyński, Maciej Lizoń, Mikołaj Maliszewski, Górnik Gorce: Piotr Myśliwiec, KAP Kamienna Góra: Maksymilian Wyrwał, Miedź Legnica: Karol SzczepaniakPraca trenerów, a przede wszystkim dzieci i poświęcenie ich rodziców, przynoszą dumę naszej szkole. Opiekun Radosław Rałowski