Nasze sukcesy w Turnieju Geograficznym

Odsłony: 806

DSC00963Uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się kolejnym sukcesem z geografii! W środę, 22 maja trzyosobowy zespół przedstawicieli naszej szkoły w składzie: Maksymilian Wyrwał VIB, Julian Biskup VIIIA oraz Bartosz Sowa VIIIA zajął pierwsze miejsce w VIII Międzyszkolnym Turnieju Geograficznym „Geografia z Szóstką”.  Turniej został zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 w Wałbrzychu. Drużyny zmagały się z pytaniami dotyczącym m.in. ogólnej wiedzy geograficznej, znajomości mapy świata i Polski, ciekawostek czy też geografii regionu. Wśród siedmiu rywalizujących szkół, podobnie jak w poprzednim roku, nasza drużyna okazała się najlepsza.  Gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunowi pani Elżbiecie Kargol. Brawo!20240522 103650DSC00933DSC00967