Nasze sukcesy

Odsłony: 807

Z radością informujemy, że Nikola Sroczyk, uczennica klasy VIIIA, zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Dolnym Śląsku „Dolnośląskim Szlakiem – cuda natury i architektury”, organizowanym przez Fundację PAX ET BONUM i objętym patronatem Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnośląskiego, Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, 20240527 141452 copyDolnośląskiego Kuratora Oświaty, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i Kolei Dolnośląskich.

Finał konkursu odbył 25 kwietnia w Żmigrodzie, gdzie trójka naszych uczniów w składzie: Nataniel Rudnicki, Hanna Rutkowska, Nikola Sroczyk zmagała się z pytaniami testu finałowego obejmującego zagadnienia z geografii, przyrody oraz historii Dolnego Śląska.

Trzecie miejsce Nikoli Sroczyk jest kolejnym sukcesem naszej szkoły w tym konkursie (przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji Aleksandra Roszczyk zajęła także III miejsce).

Szczegółowe informacje o konkursach „Wędrówki Szlakiem Wartości” oraz Gala Laureatów znajdują się na stronie www.paxetbonum.pl.

Gratulujemy Nikoli sukcesu! (E.K.)LOGO konkBiałeMale 9