MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE - DUSZNIKI ZDRÓJ 8-11.03.2018

Odsłony: 4791

IMG 7396
W dniach 8-11.03.2018 w Dusznikach odbywały się Mistrzostwa Polski w Biathlonie, gdzie reprezentowali nas uczniowie gimnazjum oraz szkoły podstawowej.

Zawodnicy UKN Melafir Czarny Bór pierwszy dzień zmagańukończyli na wysokich lokatach.

24. A.Kwiatkowska

Drugiego dnia podopieczni Pana Z. Kotasa, podczas biegu sprinterskiego zajęli następujące miejsca:

17. A.Kwiatkowska

Ostatniego dnia Mistrzostw Polski odbywały się biegi sztafetowe. Nasi uczniowie startujący w młodzikach młodszych wygrali tak jak ich koleżanki z młodzika młodszego, które również stanęły na najwyższym stopniu podium. W młodziku sztafeta naszej szkoły zajęła 3 miejsce natomiast, w młodziczkach dziewczyny zajęły 5 miejsce.

IMG 7405IMG 7408IMG 7605IMG 7635IMG 7860IMG 7899IMG 8008IMG 8062IMG 8124IMG 8146IMG 8148