Zapraszamy na Szkolne Dni Nauki Być jak Leonardo da Vinci

Administrator  
Odsłony: 184  

0707 dni
Dyrektor, grono pedagogiczne oraz uczniowie GZSzP w Czarnym   Borze mają zaszczyt zaprosić rodziców oraz mieszkańców gminy Czarny Bór na Szkolne Dni Nauki pod hasłem Być jak Leonardo da Vinci, które będą się odbywać  w dniach od 23 do 27 kwietnia 2018 r. w naszej szkole. 

Podczas Szkolnych Dni Nauki zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin nauki podzielą się swoją wiedzą                  i pasjami z uczniami szkoły podstawowej  i gimnazjum. Tegoroczna impreza będzie odbywała się pod hasłem Być jak Leonardo da Vinci. Organizatorom przyświecała myśl, by uczniowie naszego zespołu kierowali się na co dzień ideami renesansowego włoskiego mistrza i tak jak on byli mądrzy i twórczy.

 Program Szkolnych Dni Nauki Być jak Leonardo da Vinci:

  • spotkania z ludźmi nauki,
  • mini wykłady z matematyki, fizyki, chemii, biologii, ekologii i medycyny,
  • zajęcia ze wzornictwa przedmiotów użytkowych,
  • pokazy doświadczeń laboratoryjnych,
  • wyjazd do obserwatorium astronomicznego,
  • wycieczka edukacyjna do lasu,
  • warsztaty kulinarne.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w dniach 23 -27 kwietnia 2018r.