Nasze sukcesy
- by Administrator
-
Odsłony: 169
Z radością informujemy, że Julia Zaleska, uczennica klasy VIIA, zajęła III. miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Dolnym Śląsku „Dolnośląskim Szlakiem – cuda natury i architektury” w kategorii prezentacja. Konkurs organizowany jest przez Fundację PAX ET BONUM i objęty patronatem Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnośląskiego, Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i Kolei Dolnośląskich.
Finał konkursu odbył się 28 kwietnia w Żmigrodzie. Tam, trójka naszych uczniów: Nataniel Rudnicki, Sara Rudnicka, Julia Zaleska zmagała się z pytaniami testu finałowego obejmującego zagadnienia z geografii, przyrody oraz historii Dolnego Śląska.
Trzecie miejsce Julii Zaleskiej jest kolejnym sukcesem naszej szkoły w tym konkursie (przypomnijmy, że w zeszłorocznej edycji Nikola Sroczyk zajęła także III. miejsce).
Szczegółowe informacje o konkursach „Wędrówki Szlakiem Wartości” oraz Gala Laureatów znajdują się nastronie www.paxetbonum.pl.