ŚWIĘTO NASZYCH MAM

Odsłony: 1152  


dzienmamyMaj jest miesiącem, w którym jest wiele świąt , uroczystości państwowych i kościelnych. W tym pachnącym kwiatami miesiącu , mają swoje święto te najważniejsze, najpiękniejsze, oddane, pełne niekończącej się miłości-wszystkie nasze Matki.

Drodzy uczniowie, 26 maja podziękujcie swoim Mamom za to, że są - sprawcie, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany dla waszych Mam. Niech poczują ,jak bardzo są kochane.Niech to będzie dzień pełen wzruszeń, w którym wasza Mama będzie królową, która odczuje nie tylko waszą miłość ale i szacunek.

Bardzo prosimy, napiszcie do nas lub  wyślijcie zdjęcia, jak uczciliście Dzień Matki.

Dla Mamy ‘’wszystko’’-  niech wyobraźnia wam podpowie, co  wyczarować , aby ten dzień  był romantyczny  i niezapomniany.

P.S. Jeśli nie masz pomysłu, podpowiadamy, jak przygotować ten dzień:

  1. Napisz wiersz
  2. Narysuj portret
  3. Zaśpiewaj piosenkę
  4. Napisz list
  5. Wykonaj laurkę

6.Podaruj prezent’’ prosto od serca’’

7.Wręcz kwiaty  polne

  1. Złóż piękne życzenia
  2. Przygotuj przyjęcie
  3. Pomódl się za Mamę

Życzenia na Dzień Mamy

Tak trudno mi wyrazić
to, co w sercu czuj
ę,
wi
ęc powiem jedno słowo -
Kochana Mamo: DZI
ĘKUJĘ!

 

 

P. S. Przyślijcie do nas maile, a my postaramy się umieścić je na naszej stronie internetowej./ Nasze maile: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Teresa Śmiłowska, Danuta Zasada