DRODZY ÓSMOKLASIŚCI TRZYMAMY KCIUKI :)

Odsłony: 558  

51D93CE1 5EE9 4FF6 8E4B 1D4D4023E398Nadszedł dla Was czas wyjątkowej próby. Kończycie edukację w naszej szkole i przystępujecie do egzaminu ósmoklasisty. Lata zdobywania wiedzy, nabywania wielu niezbędnych umiejętności, realizowania się w działalności pozaszkolnej, wszechstronnego rozwoju intelektualno-osobowościowego pozwolą Wam osiągnąć rezultaty o jakich marzycie.

Życzymy, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem rzetelnej wiedzy, jaką zdobyliście w murach naszej szkoły, ale pozwoliły Wam przekroczyć kolejny próg w edukacji. Ufamy, że przystąpicie do egzaminów ósmoklasisty z należytą powagą i rozwagą, godną odpowiedzialności młodego człowieka.

Drodzy Ósmoklasiści! Zrealizujcie wszystkie swoje marzenia i cele, niech to, co trudne przychodzi Wam z łatwością, a to co na pozór niewykonalne będzie dla Was jedynie drobną przeszkodą na drodze dochodzenia do sukcesów.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy GZSzP