XV Regionalny Konkurs Przyrodniczo -Ekologiczny Szkół Podstawowych

Administrator  
Odsłony: 560  

20180406 113904Nasza szkoła ma za sobą dwa  etapy konkursu o tematyce przyrodniczo – ekologicznej. W szkolnej części konkursu najlepsze wyniki osiągnęli:

  • Michał Ostrowski – klasa VII b
  • Mikołaj Łotoszyński - klasa VII a
  • Mariusz Pływaczyk – klasa VII a
  • Maksymilian Świt – klasa VII b

Uczniowie ci jednocześnie reprezentowali nas w kolejnym regionalnym etapie. Wzięło w nim udział 24 uczniów z różnych szkół. Najwyższy wynik w tej części wynosił 27 punktów. Nasi uczniowie zdobyli kolejno:

  • Mikołaj Łotoszyński – 26 punktów
  • Michał Ostrowski – 25 punktów
  • Maksymilian Świt – 25 punktów
  • Mariusz Pływaczyk – 24 punkty

Mikołaj Łotoszyński zakwalifikował się do etapu finałowego. O wejście do niego rywalizowali ze sobą w dogrywce także Michał Ostrowski i Maksymilian Świt. W efekcie to Maksymilian i Mikołaj będą reprezentować w finale naszą szkołę. 

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.